سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

یورگن کلوپ: این یک برد فوق العاده است؛ بین دو نیمه به بازیکنان گفتم باید بهتر بازی کنیم

یورگن کلوپ: این یک برد فوق العاده است؛ بین دو نیمه به بازیکنان گفتم باید بهتر بازی کنیم

یورگن کلوپ پس از برد ۵-۰ لیورپول در خانه منچستریونایتد، رضایت کاملی از عملکرد تیمش داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، گل های نبی کیتا، دیوگو ژوتا و محمد صلاح (۳ بار) برد شیرینی را برای لیورپول در خانه رقیب سنتی اش رقم زد. سرمربی لیورپول در مصاحبه پس از بازی خود گفت:

چه می توانم بگویم؟ آیا انتظارش را داشتم؟ نه. عملکرد ما در یک سوم هجومی حیرت انگیز بود. از بالا پرس کردیم، توپ را پس می گرفتیم و گل های شگفت انگیزی زدیم. من در بین دو نیمه به بازیکنان گفتم بهتر بازی کنند. ما شروع بی نظیری داشتیم ولی بعد از فوتبال بازی کردن دست کشیدیم. پس از زدن گل پنجم، بازی را کنترل کردیم. مسئله زدن گل های بیشتر نبود، فقط می خواستیم بدون مصدومان بیشتری بازی را به پایان برسانیم.
این نتیجه بی نظیر است و من جویای این شدم که آیا قبلا سابقه داشته است یا نه؛ اگر نه، که مدت ها به یاد می ماند. بازیکنان خاطره خوشی در کتاب تاریخ ایجاد کردند. برد خاصی بود ولی ما دیوانه وار خوشحالی نمی کنیم چون برای رقبای خودمان احترام قائل هستیم. برخی لحظات شانس با ما یار بود. یونایتد در بهترین وضعیت ممکن به سر نمی برد. نمی توانم بیش از این خوشحال باشم. این یک برد خارق العاده و کاملا فوق العاده است.
صلاح از فوتبالش لذت می برد و امید است این روند حالا حالاها ادامه دار باشد. من می دانم (که او می خواهد فوتبالش را در اینجا تمام کند) و از شرایط مطلعم.

جیمز میلنر از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد. وضعیت نبی کیتا هم باید بررسی شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.