سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

آنچلوتی: تصور کردیم بازی تمام شده و گل خوردیم؛ می توانیم با بزرگان اروپا رقابت کنیم

آنچلوتی: تصور کردیم بازی تمام شده و گل خوردیم؛ می توانیم با بزرگان اروپا رقابت کنیم

از هفته دهم رقابت های لالیگا، رئال مادرید موفق شد 2-1 در نیوکمپ بارسلونا را شکست دهد و با 20 امتیاز به صدر جدول برگردد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، کارلو آنچلوتی در پایان بازی گفت:

عملکرد تیم هوشمندانه و مستحکم بود. از لحاظ دفاعی بسیار خوب بودیم. در نیمه اول موفق شدیم از دفاع بازیسازی کنیم، چند پاس اشتباه داشتیم اما روی ضدحملات خوب بودیم. تیم با کیفیتی داریم و از پیروزی لذت بردیم. از آنجایی که بازی سختی بود از کسب سه امتیاز خوشحالم. بارسلونا کار ما را سخت کرد، و پیروزی راحتی نبود.
خوشحالم که پیروز شدیم چون ال کلاسیکو مهم ترین بازی است. اینجا آنها را شکست دادیم و خوشحالیم اما متأسفانه فقط سه امتیاز داشت. دوست ندارم در مورد تیم های دیگر صحبت کنم، ما خوب بازی کردیم، و بارسلونا همانطور که قبلاً گفتم، نمایش خوبی داشت و نمی توانید آنها را مقصر چیزی بدانید.
تعویض ها
کورتوا کمی درد داشت و به نظر می رسید که ممکن است جدی باشد. بعد از آن حس خوبی داشت، زمان آخرین تعویض رسیده بود و باید صبر می کردم تا ببینم لازم است به جای کارواخال، او را تعویض کنم یا نه. آلابا وقتی دفاع وسط است، معمولاً تا آنجا پیش نمی رود. شوت خیلی خوبی زد، فضا پیدا کرد و به خوبی کار را تمام کرد.

در این لحظه وینیسیوس و رودریگو هر دو بازیکنان ثابت هستند. بازیکنان به بازی کردن عادت کرده اند، مخصوصاً سه هافبک میانی تیم؛ رودریگو و وینیسیوس هم از لحاظ هجومی و هم دفاعی عالی کار می کنند، آسنسیو هم در مدت کمی که وارد بازی شد خوب بود و روی گل تأثیر داشت. ترکیب تیم در فرم بسیار خوبی است و بازیکنان مصمم به بازی هستند و این نکته مثبتی است.
رقابت در اروپا
ما توانایی رقابت داریم. تیم منسجم است و هدف ما این است که رفته رفته منسجم تر شویم. این برنامه ماست، اما نباید فراموش کنیم که امروز مقابل تیم بزرگی قرار گرفتیم که عملکرد بسیار خوبی داشت. باید به زحمت می افتادیم اما به طور تیمی موفق شدیم، و وقتی توپ را در اختیار نداشتیم کنترل بازی را از دست ندادیم و این هم نکته مثبتی است.
عملکرد نیمه دوم و تعویض والورده
همانطور که گفتم، همیشه این ترس را دارم. این چیزی نیست که باعث وحشت من شود، بارسا واقعاً در نیمه دوم سخت فشار آورد. ما در محوطه خودی منظم و خوب بودیم و آنها روی آخرین حرکت بازی، وقتی که همه تصور می کردند بازی تمام شده به گل رسیدند و نباید اینطور می شد. بازی وقتی تمام می شود که داور سوت زده باشد. فکر می کنم در برخورد با پیکه ضربه ای به زانوی والورده وارد شد. فردا باید وضعیت او را ارزیابی کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.