سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

رونالد کومان: نشان دادیم چیزی از رئال مادرید کم نداریم

رونالد کومان: نشان دادیم چیزی از رئال مادرید کم نداریم

سرمربی بارسلونا، تیمش را شایسته شکست در ال کلاسیکو نمی داند.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از پیج های بارسا سنتر و بارسا یونیورسال، بارسلونا و رئال مادرید اولین ال کلاسیکوی فصل را در نیوکمپ برگزار کردند. این بازی در نهایت با نتیجه 2-1 به سود مادریدی ها به پایان رسید. رونالد کومان، سرمربی بارسلونا پس از این بازی اظهار داشت:

امروز بارسلونا شایسته بیشتر از اینها بود. درک چنین نتیجه ای دشوار است. به نتیجه ای که می خواستیم نرسیدیم. این طور فکر می کنم که در نیمه اول خوب ظاهر شدیم و البته تماشاگران هم استثنایی بودند. در نخستین نیمه خوب بودیم، بازی را خوب کنترل کردیم و فرصت فوق العاده ای برای پیش افتادن از حریف داشتیم، اما برعکس این قضیه اتفاق افتاد.
رئال مادرید توانست بازی خودش را اجرا کند و موقعیت سازی برای ما دشوار بود. از نتیجه ناامید هستم اما در مورد عملکردمان به عنوان یک تیم در بازی امروز، چنین حسی ندارم. جزئیاتی در بازی وجود داشتند که روی این دیدار تاثیر زیادی اعمال کردند. حیف شد چون باید در این بازی از حیف پیش می افتادیم، رئال مادرید عقب نشست و ضدحمله زد.
نشان دادیم که چیزی از رئال مادرید کم نداریم اما این صحنه گل اول بود که همه چیز را تغییر داد. نشان دادیم که به پیروزی در یک بازی بزرگ نزدیک تر شده ایم. رئال مادرید آنسو کمی احساس ناراحتی داشت، به نظر نمی رسد که مشکل از زانویش باید و این طور حس می کنم که مشکل خاصی نیست. او 70 دقیقه بازی کرد و حالا باید ریکاوری و استراحت کند تا برای بازی چهارشنبه آماده باشد.

اینکه هواداران علیه لوک دی یونگ سوت زدند را دوست نداشتم، این اتفاق نه به او و نه به تیم کمکی نمی کند. شما باید از او حمایت کنید چون بازیکن بارسلونا است. بله، می توانم ناراحتی هواداران را درک کنم،. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.