سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

الگری: تک امتیاز مهمی مقابل اینتر گرفتیم؛ حالا باید ساسولو را ببریم

الگری: تک امتیاز مهمی مقابل اینتر گرفتیم؛ حالا باید ساسولو را ببریم

یوونتوس در شبی که موقعیت هایی جدی روی دروازه اینتر خلق نکرد، توانست در دقایق پایانی دروازه اینتر را از روی ضربه پنالتی باز کند و با یک امتیاز به تورین برگردد.

بعه گزارش ایران ورزشی؛ ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس پس از تساوی دقایق پایانی تیمش در خانه اینتر در مصاحبه با DAZN از رضایت خود مبنی بر تساوی در جوزپه مه آتزا گفت:

پس از یک بازی زیبا، نتیجه خوبی کسب کردیم. یک امتیاز خیلی مهم کسب کردیم و این امتیاز پس از نمایش خوبی که در نیمه دوم بهتر هم شد، به دست آمد. پس از این امتیاز مهم، باید مقابل ساسولو پیروز شویم. می توانستیم در 2-3 صحنه، بهتر هم عمل کنیم. به چنین آزمونی نیاز داشتیم. اینتر هنوز سه امتیاز از ما جلوست و این فرصت را داریم تا نزدیک آن ها بمانیم. باید پیش از بازی های ملی، امتیازات زیادی کسب کنیم و بازی هایمان را ببریم تا روند خوب مان حفظ شود. در سه بازی ابتدایی فصل، از نه امتیاز ممکن، هشت امتیاز از دست دادیم و شرایط ما این گونه شد. باید با اصول اولیه کارمان یعنی دفاع خوب جهت پوشش زمین، کسب اعتماد به نفس و حرکات رو به جلو وفق می یافتیم.
سرمربی یوونتوس درباره فیکس شدن کولوسفسکی و بازی کردن کایو ژرژ گفت:

  نیمکت نشینی کیه زا؟ باید در ابتدا فیزیکی بازی می کردیم. به کولوسفسکی نیاز داشتم تا بروزوویچ را پرس کند. کولوسفسکی بازی خوبی انجام داد. سپس وقتی اینتر عقب نشست، دیبالا و کیه زا را آوردم و سپس نوبت به آرتور و کایو ژرژ رسید. تیم در ادامه وضعیتش و اعتماد به نفسش بهتر شد. کایو ژرژ بازیکنی باهوش است که می تواند فوتبال خوبی بازی کند. او می داند باید به کدام سمت حرکت کند و تکنیک خوبی دارد. کایو بازیکنی باشخصیت است و فکر می کنم او اگر خوب کار کند، فرصت بازی خوبی خواهد یافت. آرتور هم بازیکنی فوق العاده است و وقتی وارد زمین شد مثل بازی با رم، توانایی های بالایی در دریبلینگ از خودش نشان داد. کاغذی که به بونوچی رسید؟ من ننوشته بودمش (خنده). دستیارم می خواست آن را به کایو ژرژ برساند، من حتی اصلا نخواندم روی آن کاغذ چه نوشته شده.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.