سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

مورینیو: از حالا به شما می گویم مقابل کالیاری با همان ترکیب همیشگی به میدان می رویم

مورینیو: از حالا به شما می گویم مقابل کالیاری با همان ترکیب همیشگی به میدان می رویم

مورینیو شکست سنگین در نروژ را فراموش نمی کند و تایید کرد به سختی برخی از بازیکنان خود را می بخشد.

به گزارش ایران ورزشی؛ پس از تساوی 0-0 آاس رم و ناپولی در هفته نهم فصل 2021/22 سری آ، ژوزه مورینیو گفتگویی با خبرنگاران داشت. مورینیو در این دیدار به رکورد 43 بازی بدون شکست در بازی های خانگی سری آ رسید. برای اولین بار از سال 1980، بازی رم و ناپولی در المپیکو با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

سرمربی رم در مصاحبه با DAZN گفت:

از نظر من بازی فوق العاده ای بود؛ یک بازی بسیار سطح بالا. بازی مقابل ناپولی هرگز آسان نیست اما تلاش خود را انجام دادیم تا برنده شویم. در نهایت بازی 0-0 به پایان رسید و شاید چندان زیبا نشد. بازیکنان من بدون ترس بازی کردند و تمرکز زیادی داشتند. از نظر تاکتیکی، این بازی بسیار سطح بالا برگزار شد.
هفته گذشته مقابل یوونتوس و این هفته مقابل ناپولی، دو نگرش متفاوت داشتیم اما در هر دو بازی، عملکرد تیم را دوست داشتم. نشان دادیم مقابل دو تیم از بهترین های ایتالیا، چیزی کمتر نداریم. لیاقت ما تا پایان هفته نهم بیش از 16 امتیاز بوده است. قطعا باید امتیازات بیشتری کسب می کردیم. در دو بازی اخیر سری آ به خصوص مقابل یوونتوس شایسته امتیازات بیشتری بودیم. 1 امتیاز از 2 بازی هرگز کافی نیست اما از ذهنیت تیم واقعا راضی هستم.
فولبک های رم درحال پیشرفت هستند. ورتو و کریستانته نیز مکمل خوبی در خط هافبک شده اند. تلاش زانیولو و مخیتاریان در طول بازی قابل توجه بود. یک بازی فشرده شد که بازیکنان را خسته کرد و ما شانس های خودمان را برای گلزنی داشتیم.

یک بازی خاص شد چون سرمربی هر دو تیم از سوی داور اخراج شدند. از تصمیم داور خوشحال نبودم اما ترجیح دادم که حرفی نزنم. من و اسپالتی با رضایت به خانه نمی رویم اما در کل داوری متعادل بود.
همیشه بازی بعد از یک شکست سنگین، از نظر احساسی بسیار سخت است. 5 بازیکن رم [دیاوارا، کالافیوری، ویار، مایورال، کومبولا] امروز سکونشین بودند و این پیام واضحی برای کل تیم بود. باخت 6-1 مقابل بوده گلیمت در تاریخ رم و کارنامه من برای همیشه ثبت شد و من خیلی سخت چنین مسئله ای را می بخشم یا فراموش می کنم. البته این بازیکنان به پایان راهشان نرسیده اند. فردا روز دیگری است و همه چیز را از صفر شروع می کنیم. من روی بازگشت آنها به ترکیب حساب می کنم و منتظرشان هستم.
دوست داشتم در دقیقه 70 دو فولبک خود را تعویض کنم تا جریان بازی عوض شود اما متاسفانه بازیکن ذخیره ای در این پست نداشتم. می توانم بگویم ترکیب رم دو قطبی است. چهارشنبه با کالیاری بازی داریم و اگر می خواهید بدانید چه کسی مقابل کالیاری بازی می کند، اکنون به شما می گویم؛ همان همیشگی! از حالا به شما می گویم با همین ترکیب امروز مقابل کالیاری به میدان خواهیم رفت.
خوش و بش با اینسینیه؟ به او گفتم پسر بامزه و بازیکن بسیار خوبی هستی اما کمی زیاد از حد به داور اعتراض می کنی.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.