دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

محمد نظری: دوست ندارم سلامتی‌ام را از دست بدهم

نظری از مدیرعاملی نفت مسجدسلیمان استعفا کرد

نظری از مدیرعاملی نفت مسجدسلیمان استعفا کرد

نظری از سمت مدیرعاملی نفت مسجدسلیمان استعفا کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم، پس از حاشیه‌های رخ داده برای دیدار تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و سپاهان و مشکلات زمین ورزشگاه شهید بهنام محمدی، محمد نظری از مدیریت باشگاه نفت استعفا کرد.

نظری این خبر را تایید کرد و گفت:

ما هر کاری را که درست می‌کنیم، چند مشکل دیگر پیش روی ما می‌گذارند. دیگر نمی‌توانم کاری کنم و استعفای خودم را به متولیان اعلام کردم.
زمین ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان در آستانه دیدار شاگردان فراز کمالوند مقابل سپاهان، زیر کِشت رفت و محل برگزاری این مسابقه در فاصله دو ساعت تا آغاز بازی مشخص نبود. در نهایت و به دنبال رایزنی مدیران باشگاه نفت با مسئولان ورزشگاه شهدای فولاد و وساطت مدیران استانی، دیدار نفت مسجدسلیمان و سپاهان در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار شد.

محمد نظری در مورد استعفا و جدایی از باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت:

اینکه فدراسیون زمینی را تأیید کند و قرار بر این باشد که این زمین در فرصت مناسب درست شود اما ناگهان قبل از مسابقه زمین خراب شود،‌اتفاق عجیبی است. اگر قرار بود زمین زیر کشت برود می‌شد در دو ماه گذشته این کار را انجام داد. افراد زیادی برای آماده‌سازی تیم زحمت کشیدند. زجر زیادی کشدییم تا تیم نسبتا خوبی با مبالغ کم بسته شود. همکاران دیگر زحمات زیادی کشیدند تا مسائلی مانند مشکلات خوابگاه برطرف شود اما ناگهان اتفاقی می‌افتد که باعث آوارگی تیم می‌شود و بعد از آن در این مورد بزرگ‌نمایی هم صورت می‌گیرد.
او افزود:

برای بازی با سپاهان زمین غدیر و زمین تختی آماده نبودند مجبور شدیم برای استفاده از زمین اختصاصی فولاد التماس کنیم. با این شرایط حقیقتا دیگر نمی‌توانم کار کنم و ممکن است سلامتی خودم را از دست بدهم. هر موقع کاری را درست کردیم از 4 جای دیگر کار اشکال پیدا کرد. بحث این است که چرا تیم باید آواره شود.برای حل مسائل و مشکلات همه باید دست به دست هم بدهند نه اینکه فقط یک تعداد مشخص کار کنند.

مدیرعامل مستعفی نفت مسجدسلیمان در مورد سرمنشأ مشکلات این باشگاه عنوان کرد:

این مسائل فراتر از باشگاه است اگر داخلی بود به راحتی حل می‌شد تیم متعلق به شرکت نفت است اما این شرکت فقط سرویس می‌دهد و طبق قوانین نمی‌تواند پول بدهد. با این حال مشکلات مالی با جذب اسپانسر تا حدودی حل شد و در راستای مسؤولیت‌های اجتماعی حمایت‌هایی انجام می‌شود اما متأسفانه از جاه‌های زیاد دیگری در امور باشگاه دخالت می‌کنند.
نظری در مورد اینکه آیا اگر اوضاع مساعد و حمایت‌ها بیشتر شود او از تصمیم خودش صرفنظر می‌کند گفت:

نه، تصمیم من جدی است و دیگر به باشگاه نمی‌روم من منصوب شرکت نفت هستم و به همان جایی که منصوبش هستم استعفایم را اعلام کردم. ان‌شاءالله با رفتن من اوضاع درست شود فرقی هم نمی‌کند هر کسی بیاید باید خدمت کند.
او در خصوص اعتراض باشگاه پرسپولیس به تغییر محل بازی نفت مسجدسلیمان و سپاهان که این مسأله را امتیازی برای سپاهان دانسته عنوان کرد:‌

چطور زمینی که در اختیار من نیست من مقصر هستم؟! زمین در اختیار فضای سبز و امور ورزش شرکت نفت است ما در تهران و در اردو مشغول آماده‌سازی تیم بودیم در این دو هفته چه اتفاقی افتاد زمینی که در اختیار من نبود خراب شد و جالب این است که مقصر من معرفی شدم؟ من کجا بودم؟ آیا در شهر بودم؟‌با این شرایط اگر زمین خراب شود مقصر مدیرعامل است؟‌
نظری در مورد اینکه آیا واقعاً زمین قبل از مسابقه زیر کشت رفته اظهار داشت:‌

بله، و به این ترتیب ایراد پیدا کرده است زمینی که تنها بخشی از آن باید ترمیم می‌شده به این ترتیب خراب شده است  این مسائل باعث شد تیم آواره شود و جالب است بعد از این هم می‌گویند فلانی مقصر است! کسانی که می‌خواستند تیم در آنجا بازی نکند و یا دیگران را زیر سؤال ببرند کمک کردند و شاید همه چیز را پشت سر هم چیدند.در این زمینه بزرگ‌نمایی‌هایی شد.من مقصر و دخیل نیستم و این زمین را باید درست کنند آنهایی که دخیل بودند زمین را خراب کردند تا بازی آنجا برگزار نشود و این خیانتی بود که چه عمدی و چه سهوی صورت گرفت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.