چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

پیولی: برای حرف زدن از قهرمانی خیلی زود است؛ در دیدار با پورتو باید بهتر بازی می کردیم

پیولی: برای حرف زدن از قهرمانی خیلی زود است؛ در دیدار با پورتو باید بهتر بازی می کردیم

استفانو پیولی می گوید هنوز زمان زیادی از فصل سپری نشده است و نباید در مورد احتمال قهرمانی صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، میلانی ها بعد از پیروزی 4 بر دو مقابل بولونیا در بازی روز شنبه توانستند در صدر جدول در کنار ناپولی قرار بگیرند. با این وجود این تیم در خط دفاع مشکلاتی جدی دارد و در 4 بازی اخیر خود در سری آ گفت خورده است و در این فصل تنها سه بار کلین شیت کرده است. حال استفانو پیولی در کنفرانس خبری پیش از بازی فردای تیمش مقابل تورینو در این باره گفت:

باید در این زمینه بهتر شویم. باید از نظر تاکتیکی محتاط تر باشیم. با وجود این که می توانیم همیشه یک گل بیشتر از حریف بزنیم اما برای بازی فردا باید فشرده تر بازی کنیم.
مربی میلان در مورد شانس قهرمانی تیمش در مسابقات این فصل سری آ نیز گفت:

برای صحبت در این مورد خیلی زود است. تنها 9 بازی انجام داده ایم که تعداد زیادی نیست اما این موضوع حقیقت دارد که هواداران از شرایط خوشحال هستند و به تیمشان افتخار می کنند. فعلا باید به بازی فردا فکر کنیم و سپس به فکر بازی بعد از آن باشیم.

پیولی در مورد احتمال استفاده از زوج ابراهیموویچ و ژیرو افزود:

دو مسابقه ای که این دو در کنار هم بازی کردند ویژه بود. با وجود آنها در کنار هم شخصیتی متفاوت داشتیم. در حال حاضر آنها 100 درصد آماده نیستند و باید در تمرینات و مسابقات حضور پیوسته داشته باشند.
سرمربی میلان در مورد سه شکست پیاپی تیمش در لیگ قهرمانان گفت:

از نظر من فقط در دیدار مقابل پورتو باید بهتر بازی می کردیم. در ایتالیا حریفانی قدرتمند وجود دارند و تورینو که فردا با ما بازی دارد یکی از آنها است. هر روز تلاش می کنیم تا بهتر باشیم و به رشد ادامه دهیم ما در زمینه برخورد با مشکلات در جریان مسابقات هم تیمی پخته هستیم. عملکرد تیم را به خوبی ارزیابی می کنیم و به نتیجه فکر نمی کنیم.
داوری های پرحاشیه بحث اصلی فوتبال ایتالیا در روزهای اخیر بوده است اما پیولی می گوید به داوران سری آ اطمینان دارد:

ما به داوران اطمینان داریم. طرفدار اتحاد نظر در تصمیم گیری ها در جریان مسابقات هستم. هر داوری روش خودش را دارد اما باید در طول 90 دقیقه بازی ثبات وجود داشته باشد.
بعد از بازی مقابل تورینو، میلان باید مقابل رم، پورتو و اینتر صف آرایی کند. سرمربی میلان در این باره گفت:

تا دسامبر شرایط سختی داریم. با این وجود تعهد بازیکنان در بالاترین سطح است. بازی مقابل تورینو هم بازی سختی است. آنها تیمی قدرتمند هستند و خوب بازی می کنند. هنوز خیلی مانده که بخواهیم بگوییم در مقطعی حساس قرار داریم.
پیولی در مورد انگیزه های بلوتی، مهاجم تورینو که در هفته های اخیر به میلان لینک شده نیز گفت:

انتظار رقیبی فعال دارم. نمی دانم بلوتی بازی خواهد کرد یا نه و طرز فکر او در زمین مسابقه مشکل من نیست. انتظار مسابقه ای دارم که مجبور به جنگیدن شویم. نباید به حریف فضا دهیم. هر بازی سه امتیاز دارد و در تقابل با مدعیان قهرمانی ممکن است امتیازاتی را از دست دهیم. تا آنجا که می دانم هر تیمی بیشتر از سایرین امتیاز جمع کند قهرمان خواهد شد. فردا باید در تصمیم گیری هایمان قاطع باشیم. قدم بعدی این است که در تمام فصل در اوج باشیم. فصل گذشته در بخش اعظم فصل صدرنشین بودیم اما امتیازاتی از دست دادیم. باید ثبات بیشتری داشته باشیم و شاید مجبور شویم برخی از مسابقات را به شکلی کثیف ببریم. این توانایی را داریم که حتی وقتی در شرایط سخت هستیم سه امتیاز را بگیریم.
سرمربی میلان در مورد جایگزین منیان درون دروازه گفت:

تاتاروسانو در حال پیشرفت کردن است. او زیاد بازی نکرده اما نمایش های خوبی دارد. میرانته نیز هنوز در شرایط بازی نیست و به همین خاطر تاتاروسانو بازی می کند.
پیولی در پایان در مورد غایبان تیمش نیز گفت:

اهمیت زیادی دارد که همه بازیکنانمان را در اختیار داشته باشیم. اگر تئو امروز تمرین کند، می تواند در تیم باشد اما فکر نکنم به طور فیکس بازی کند اما کسیه در دسترس است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.