دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰

واکنش رضا فتاحی به صحبت های پیروانی: فراموش کردند میزبانی ماهشهر را به آبادان منتقل کردند!

واکنش رضا فتاحی به صحبت های پیروانی: فراموش کردند میزبانی ماهشهر را به آبادان منتقل کردند!

رضا فتاحی به صحبت های افشین پیروانی واکنش نشان داده است.

به گزارش ایران ورزشی، رضا فتاحی در پی اظهارات افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت:

تعیین محل مسابقه برعهده باشگاه میزبان و پس از تایید سازمان برگزار کننده است. همچنین پس از تعیین زمین مسابقه و تایید سازمان برگزارکننده هیچ باشگاه و مقامی اجازه لغو و جابجایی محل مسابقه را ندارد.
فتاحی تصریح کرد:

بی‌اطلاعی از امور و اظهار نظرهای خاص و قیم‌ماآبانه از سوی افراد در باشگاه‌های مختلف بستری برای غبار آلوده کردن فضای فوتبال و تولید التهاب و تنش بین هواداران ارزنده باشگاه‌ها خواهد بود که مغایر روح جوانمردی و الزامات فدراسیون محترم و سازمان لیگ و تاکید کمیته‌های محترم اخلاق و انضباطی می‌باشد.

مدیر تیم سپاهان گفت:

تغییر محل برگزاری مسابقه تیم‌های سپاهان و نفت مسجد سلیمان در پی درخواست باشگاه میزبان بوده و هیچ‌گونه ارتباطی با  باشگاه سپاهان ندارد و این باشگاه کلیه اقدامات لازم جهت اسکان در شهرستان مسجد سلیمان را بعمل آورده بود ولی طبق تماس مسئولان سازمان لیگ از اعزام به مسجد سلیمان خودداری نمود و تا ساعت 19 روز شنبه 1400/08/01 از محل برگزاری مسابقه بی‌خبر بودیم و حتی محرم نویدکیا در نشست خبری قبل از بازی به این موضوع اشاره کردند.
وی افزود:

به رغم میل باطنی و رویه اخلاقی در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به اطلاع همگان می‌رسانیم که موارد مطروح کذب و یا از سر بی‌اطلاعی بوده  و مشروحاً اعلام می‌شود؛ اظهار کننده محترم فراموش کرده که در مسابقات جام حذفی فصل 99-98 مسابقه تیم‌های شهرداری ماهشهر و پرسپولیس که میزبانی حق مردم خوب ماهشهر بود را به شهر آبادان انتقال دادند!
فتاحی تصریح کرد:

همچنین او فراموش کرده که در مسابقات جام حذفی فصل 1400-1399 مسابقه تیم‌های شاهین بندر عامری و پرسپولیس که حق میزبانی مردم خوب بندر عامری بود را در شهر بوشهر برگزار کردند و این درحالی بود که در همان مرحله تیم فوتبال این باشگاه علیرغم غیر استاندارد بودن ورزشگاه ساوه مجبور به حضور در ساوه و برگزاری مسابقه با خوشه طلایی شدیم. در همین مسابقه مسئولین شهر ساوه کلیه تلاش و سعی خود را جهت برگزاری بهتر این مسابقه بعمل آوردند.
وی افزود:

به استحضار کلیه مردم عزیزمان می‌رساند این باشگاه به جهت تعدیل تنش‌ها بین هواداران دو باشگاه و به جهت حضور قوی تیم پرسپولیس در مسابقات باشگاه‌های آسیا و درخواست شخص یحیی گل‌محمدی نسبت به برگزاری بازی دوستانه در تاریخ 1400/07/16 در تهران اقدام کردیم ولی متاسفانه افشین پیروانی مجدداً با اظهارات غیر واقعی ایجاد حاشیه و تنش می‌کنند. شایسته است کمیته محترم اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال به این موارد ورود تا ان شالله در فصل جاری فوتبال شاهد اینگونه اقدامات نباشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.