یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰

اسکولز: پوگبا به تیم و مربی اش بی احترامی کرد؛ در غیبت او تیم چیزی از دست نمی دهد

اسکولز: پوگبا به تیم و مربی اش بی احترامی کرد؛ در غیبت او تیم چیزی از دست نمی دهد

شکست 5-0 منچستریونایتد مقابل لیورپول خیلی ها را در شوک فرو برد. صحبت هایی در مورد اخراج اوله گونار سولسشر و مذاکرات با آنتونیو کونته به گوش می رسد اما پل پوگبا هم شب بسیار بدی داشت. او در نیمه دوم به عنوان یار تعویضی به میدان رفت و پس از انجام یک تکل خشن و با دخالت VAR از زمین بازی اخراج شد.

به گزارش ایران ورزشی و به ننقل از گل ایتالیا پل اسکولز در این مورد گفت:

پل پوگبا در بین دو نیمه وارد زمین می شود تا به تیم کمک کند، توپگیری کند و نشان  دهد در میانه میدان چه قدرتی دارد و فاصله گل ها با لیورپول را کاهش دهد اما کمی بعد بابت یک تکل مسخره از زمین اخراج می شود و تیمش را 10 نفره می کند. فکر کنید: اگر اوله همچنان مربی بماند، آیا باز هم پوگبا را با پیراهن یونایتد در زمین خواهیم دید؟
او طی 2 سال اخیر برای تیم هرج و مرج به همراه آورده است. همه می دانند چه استعدادی دارد، همه به او اعتماد دارند، تمام مربیان به او اعتماد کردند. همه تلاش کردند به او کمک کنند تا به بازیکنی تبدیل شود که قبلا بود. اما او قراردادش را تمدید نمی کند و تقریبا باشگاه را به گروگان گرفته است و بعد به زمین می آید و چنین کاری می کند. قرارداد او در ژوئن به پایان می رسد و عملکردش نشان می دهد که وضعیت تمدید قراردادش چگونه است!
برای اسکولز فرقی ندارد پوگبا دوباره برای یونایتد بازی کند یا نه:

ببینید، او احتمالا باز هم برای یونایتد بازی می کند اما فکر نمی کنم در غیبت او، تیم چیزی را از دست بدهد. او شانس های متعددی داشته است. مدام می گوید که باید مستمر بازی کند اما کاری که کرد فقط بی انضباطی و بی احترامی به مربی و هم تیمی هایش بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.