دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

هاشمی: مسئولان مهرام درباره علت جدایی توضیح بدهند

هاشمی: مسئولان مهرام درباره علت جدایی توضیح بدهند

با اینکه دو سه هفته ایست جدایی مصطفی هاشمی از مهرام قطعی شده، اما او از اظهار نظر در این رابطه خودداری می کرد و حتی حالا که این خبر رسانه ای شده، ترجیح می دهد درباره علت جدایی صحبت نکند.

در روزهای پایانی هفته گذشته بود که بالاخره حضور مصطفی هاشمی در شیمیدر رسانه‌ای شد و مسئولان این تیم به طور رسمی عقد قرارداد با هاشمی را اعلام کردند. مربی که از هفته‌ها قبل با شیمیدری‌ها توافق کرده و مشغول بستن تیم بود اگرچه از اظهار نظر درباره این ماجرا خودداری می‌کرد. او بعد از رسمی شدن این انتقال، درباره آن صحبت کرد، البته درباره علت جدایی‌اش حرفی نزد و توپ را به زمین مدیران مهرام انداخت.

مصطفی هاشمی که برای دومین بار هدایت شیمیدر را برعهده گرفته، درباره نقل و انتقالات صورت گرفته برای تیم شیمیدر گفت:« البته موضوع  اصلی همراه بودن است. فکر می کردم چه من به عنوان سرمربی در کنار تیم باشم و چه نباشم، می توانم کمک حال چنین تیمی باشم و از این مسئله هم دریغ نکردم به خصوص با توجه به پیشینه ای که شیمیدر دارد.»

او همچنین گفت:« یکی دو روز از اعلام رسمی باشگاه در مورد انتخاب من به عنوان سرمربی می گذرد اما پیش از آن هم کار تمام شده بود.

مصطفی هاشمی در مورد گزینه خارجی هم مواردی را مطرح کرد:« با هم اندیشی صورت گرفته گزینه های موردنظر را جذب کردیم. البته چند بازیکن دیگر هم مد نظر هستند که باید به ترکیب تیم اضافه شوند. در مورد بازیکن خارجی هم بعد از یارگیری داخلی و نهایی شدن ترکیب تیم با حضور این نفرات، تصمیم لازم را می‌گیریم.»

سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر ادامه داد:« جزو آخرین تیم هایی بودیم که یارگیری کردیم با این حال با کمک مسئولان تیم و دیگر عوامل مربوطه قطعا جزو مدعیان قهرمانی در مسابقات امسال خواهیم بود»

سرمربی فصل گذشته تیم بسکتبال مهرام، همچنان از اظهار نظر درباره مهرام و علت جدایی‌اش خودداری می‌کند:« بهتر است خود مسئولان مهرام در این زمینه پاسخگو باشند اما در هر شرایطی برای مهرام و دیگر تیم های بخش خصوصی که هزینه می کنند و در مسابقات شرکت می کنند، آرزوی موفقیت دارم.»

اینها تنها بخشی از صحبت‌های این مربی قدیمی بسکتبال است و حرفهای مفصل او را می‌توانید در روزنامه یکشنبه ایران ورزشی بخوانید.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.