شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

سوپر کاپ ایتالیا در عربستان برگزار نمی شود؛ سن سیرو محل تقابل اینتر و یوونتوس

سوپر کاپ ایتالیا در عربستان برگزار نمی شود؛ سن سیرو محل تقابل اینتر و یوونتوس

دیدار سوپرکاپ ایتالیا بین اینتر و یوونتوس که قرار بود در عربستان برگزار شود، در خاک ایتالیا و در ورزشگاه سن سیرو انجام خواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، دیدار دو تیم یوونتوس و اینتر در جریان دیدار سوپرکاپ ایتالیا که قرار بود  در کشور عربستان برگزار شود، در ایتالیا و در ورزشگاه سن سیرو برگزار خواهد شد. بنا بر ادعای نشریه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت مسئولان عربستانی نتوانسته اند طبق قراردادی که با سازمان لیگ ایتالیا داشته اند در زمان مقرر ورزشگاه مورد نظر ایتالیایی ها برای برگزاری مسابقه را آماده کنند و به همین خاطر قرار است این دیدار در خاک ایتالیا برگزار شود. ضمن این که زمان این مسابقه نیز از 22 دسامبر به 5 ژانویه تغییر پیدا کرده است.

ورزشگاه سن سیرو با توجه به گنجایش بالایی که دارد برای این مسابقه انتخاب شده است. با این حال برگزاری مسابقه در تاریخ جدید بی دردسر نخواهد بود و قطعا دیدار اینتر- بولونیا و همچنین یوونتوس ناپولی به تعویق خواهد افتاد.

سال گذشته هم چنین اتفاقی افتاده بود و بعد از پیشنهاد ورزات بهداشت ایتالیا به سازمان لیگ به ماندن بازیکنان در ایتالیا و برگزاری مسابقه در خاک این کشور به خاطر شرایط کرونایی، دیدار سوپر کاپ به جای عربستان در ایتالیا برگزار شده بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.