یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

اولتیماتوم بارسلونا به عثمان دمبله: تا پایان سال وقت داری تمدید کنی

اولتیماتوم بارسلونا به عثمان دمبله: تا پایان سال وقت داری تمدید کنی

سران بارسلونا به عثمان دمبله اعلام کرده اند تا پایان سال باید در مورد آینده اش تصمیم بگیرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دیپورتیوو، در حالی که عثمان دمبله، بال هجومی فرانسوی باشگاه بارسلونا در حال طی کردن روزهای آخر دوران نقاهت خود است و تلاش دارد هر چه زودتر به ترکیب بارسلونا اضافه شود، سران بارسلونا در خارج از مستطیل سبز در تلاش هستند تا قرارداد این بازیکن را تمدید کنند.

دمبله در تابستان و در مسابقات یورو دچار مصدومیت شد و بعد از آن زیر تیغ جراحان رفت. گفته می شد با توجه به این که تنها یک سال از قرارداد این بازیکن با آبی و اناری ها باقی مانده است، سران بارسلونا قصد دارند دمبله را در پنجره نقل و انتقالات تابستانی بفروش برسانند با این وجود مصدومیت مانع از انجام هر انتقالی شد و مذاکرات تمدید قرارداد با این بازیکن که در سال 2017 به بارسلونا پیوست نیز بدون هیچ موفقیتی همچنان در حال پیگیری است.

سران بارسا به شدت به دنبال تمدید قرارداد این بازیکن هستند چرا که نمی خواهند بازیکنی را که با صرف بیش از 100 میلیون یورو به نیوکمپ آوردند را در تابستان آینده به طور رایگان از دست بدهند. با این وجود شرایط بد مالی باشگاه باعث شده است تا آنها مجبور شوند پیشنهاد تمدید قرارداد دمبله را با کاهش قابل توجه دستمزد به او ارائه کنند و این موضوع روند مذاکرات را سخت کرده است.

با وجود تمام این مسائل بنا به ادعای موندو دیپورتیوو سران بارسلونا قصد ندارند فرصتی نامحدود به دمبله برای تصمیم گیری بدهند و اگر تا ژانویه موفق به تمدید قرارداد بازیکن فرانسوی خود نشوند، تلاش خواهند کرد او را در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به فروش برسانند. به همین خاطر به این بازیکن اولتیماتوم داده اند که تا قبل از پایان سال جاری میلادی تصمیم خود را بگیرد.

به نظر می رسد دمبله به ماندن در بارسلونا بی میل نباشد. سران بارسا در سال های اخیر با وجود مصدومیت های پرشمار این بازیکن به او اعتماد کردند و دمبله تا قبل از مصدومیت جدیدش یکی از بازیکنان محبوب رونالد کومان محسوب می شد. حال باید منتظر ماند و دید دمبله چه تصمیمی برای آینده خود می گیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.