شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

کارلس پویول: کسانی که آن رفتار را با کومان انجام دادند، هوادار بارسلونا نیستند

کارلس پویول: کسانی که آن رفتار را با کومان انجام دادند، هوادار بارسلونا نیستند

کارلس پویول به انتقاد از رفتار کسانی پرداخته است که به سمت کومان یورش بردند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، پس از شکست 2-1 بارسلونا در ال کلاسیکو که مقابل چشمان هوادارانش در نیوکمپ اتفاق افتاد، تعداد زیادی از افراد حاضر در شهرک ورزشی پس از بازی و هنگام خروج کومان از استادیوم به سمت وی هجوم بردند. باشگاه بارسلونا این رفتار را خشونت آمیز توصیف و آن را محکوم کرد و حالا کارلس پویول نیز به انتقاد از کاری که این افراد انجام دادند پرداخته است.

وقتی که من هم نیوکمپ را ترک کردم، همین اتفاقی که برای کومان رخ داد را تجربه کردم؛ ترسیده بودم، آن افراد نماینده ما هواداران بارسلونا نیستند.
اریک گارسیا؟ او از نظر من یک فوتبالیست باشکوه است. اریک کسی است که کاملا شایستگی پوشیدن پیراهن بارسلونا را دارد و روز گذشته همراه با سرخیو (بوسکتس) بهترین بازیکنان تیم ما بودند.
انتخاب های لوییز انریکه در تیم ملی؟ مدت هاست که او را می شناسم و مطمئنم که بهترین بازیکنان را به اردو فرا می خواند، اگر 5 بازیکن از رئال مادرید شایستگی دعوت به تیم ملی را داشته باشند، او قطعا این کار را انجام خواهد داد. او برای یورو 2020 تصمیم گرفت که راموس را به همراه تیم نبرد و مورد انتقاد قرار گرفت، تا به امروز هنوز نشنیده ام که کسی به خاطر آن انتقادات از انریکه عذرخواهی کند. سرخیو البته در این لحظه دچار مصدومیت است و نمی تواند بازی کند، برای آرزوی یک ریکاوری سریع را دارم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.