شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

رضا مهاجری خطاب به میثاقیان: اگر شخص دیگری بود قلم پایش را می شکستم!

رضا مهاجری خطاب به میثاقیان: اگر شخص دیگری بود قلم پایش را می شکستم!

امروز اتفاقات عجیبی در تمرین پدیده رخ داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، در شرایطی که قرار بود تمرین امروز تیم فوتبال پدیده در ورزشگاه امام رضا برگزار شود اتفاقات عجیب و غریبی در آن رخ داد.

در تمرین امروز 30-40 نفر از هواداران پدیده با حضور در محل تمرین علیه مدیران این باشگاه شعار دادند. در ادامه دستیاران مهاجری هم در تمرین امروز حضور پیدا کردند که همین موضوع حواشی بیشتری ایجاد کرد.

همزمان با حضور بازیکنان در محل تمرین آنها با سید مهدی سید صالحی جر و بحث کرده که همین موضوع باعث ناراحتی مدیر تیم پدیده می شود. سید صالحی بعد از این اتفاقات اعلام کرد که دیگر کاری به پدیده ندارد و از این تیم جدا می شود.

رضا مهاجری که شب گذشته جای خود را به اکبر میثاقیان داده است امروز در محل تمرین این تیم حاضر و با اکبر میثاقیان رو به رو شد. میثاقیان به محض دیدن مهاجری خطاب به وی گفت:

مگر من چه کاری کردم که از من گله داری؟ چرا باید در رسانه علیه من حرف بزنی؟
مهاجری در پاسخ گفت:

به جان پسرم اگر فرد دیگری جای تو بود اجازه نمی دادم پایش را در اینجا بگذارد. اگر کسی این کار را می کرد قلم پایش را می شکستم!
در ادامه مهاجری با بازیکنان پدیده صحبت کرد و خطاب به آنها گفت:

امیر حسین کریمی با دندان ورم کرده و بقیه بچه ها با پای مصدوم بازی کردند. حسام پورهاشم با مصدومیت 90 دقیقه برای ما بازی کرد. اینکه بگویند بچه ها کم فروشی کردند بی انصافی است. ما فقط امروز مربی نشده ایم، پنجره باشگاه بسته شده ولی یک نفر از باشگاه نگفته حال شما چطور است؟
تعدادی از هواداران پدیده خطاب به میثاقیان گفتند حمیداوی دروغ می گوید و ما 2 سال است با او جنگ داریم اما میثاقیان اعلام کرد من از چیزی خبر ندارم.

بعد از صحبت های هواداران و مهاجری و میثاقیان بازیکنان تیم پدیده در حمایت از مهاجری و در اعتراض به معمایی مدیرعامل این باشگاه و سید صالحی محل تمرین این تیم را ترک کردند.

بازیکنان پدیده از معمایی خواستند تا هم رضا مهاجری برگردد و هم ۱۰ درصد مطالباتشان پرداخت شود که معمایی با بازگشت سرمربی سابق این تیم به نیمکت مشهدی‌ها مخالفت کرد. آن‌ها تاکید کردند اگر مهاجری به روی نیمکت برگردد، حاضرند تنها با دریافت ۱۰ درصد از قراردادشان تمرین کنند اما اگر مربی دیگری روی نیمکت باشد، مدیران مشهدی باید ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کنند.

همچنین این بازیکنان درخواست کردند که مهدی سیدصالحی از سرپرستی این تیم برکنار شود که این هم با مخالفت مدیرعامل همراه شد. حالا وضعیت پدیده پیچیده‌تر از قبل شده و باید دید مدیران این باشگاه چه راه حلی را برای بازگشت این بازیکنان به میدان خواهند اندیشید.

تیم فوتبال پدیده روز شنبه باید در مشهد به مصاف نفت مسجد سلیمان برود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.