شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

روزنامه نگار اوکراینی: الهیار صیادمنش از زوریا جدا خواهد شد

روزنامه نگار اوکراینی: الهیار صیادمنش از زوریا جدا خواهد شد

ممکن است الهیار صیادمنش از زوریا جدا شود.

به گزارش ایران ورزشی، آینده الهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان که در این فصل به صورت قرضی در حال بازی برای زوریا اوکراین است هنوز مشخص نیست.

صیادمنش بازیکن فنرباحچه ترکیه است و این فصل را در لیگ اوکراین بازی می کند. مهاجم ایرانی عملکرد خوبی را در ترکیب زوریا داشته ولی هنوز آینده اش در هاله ای از ابهام قرار دارد.

در این زمینه ایهور سیهانیک روزنامه نگار اوکراینی گفت:

معتقدم الهیار، زوریا را در پایان فصل ترک خواهد کرد. فنرباحچه به دنبال فروش دائمی این بازیکن به زوریا بود ولی مسئولان این باشگاه قصدی برای خرید دائمی مهاجم ایرانی را ندارند. برنامه زوریا این بود تا این بازیکن را به شاختار یا دیناموکیف بفروشد ولی این دو باشگاه بزرگ قصدی برای خرید بازیکن ایرانی ندارند.

وی افزود:

فروش الهیار برای زوریا به خارج از کشور نیز سخت است. زوریا در شرایط کنونی بهترین نتایج را نگرفته است. اگرچه الهیار در دو بازی گذشته گل 3 امتیازی تیمش را به ثمر رسانده ولی نمی توان با یک گل مهاجمی را ارزیابی کنید. به نظرم او آخرین بازی های خود را در زوریا انجام می دهد و در پایان فصل مجبور می شود به فنرباحچه برگردد.
مهاجم سابق استقلال در این فصل برای زوریا 16 بازی در لیگ اوکراین انجام داده و در این بازی ها 5 گل به ثمر رسانده و 2 پاس گل داده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.