یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰

دیوگو ژوتا: بردی تاریخی داشتیم اما باید متواضع باقی بمانیم

دیوگو ژوتا: بردی تاریخی داشتیم اما باید متواضع باقی بمانیم

دیوگو ژوتا می گوید او و یارانش با برد تاریخی مقابل منچستریونایتد نباید مغرور شوند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، دیوگو ژوتا، مهاجم پرتغالی باشگاه لیورپول در جریان برد پنج بر صفر این تیم مقابل منچستریونایتد یک گل زد. این بازیکن بعد از این برد تاریخی در مورد برد تاریخی قرمزهای آنفیلد صحبت کرده است. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

عجب شبی بود. تصور می کردید این نتیجه به دست بیاید؟

یک روز تاریخی بود اما به عنوان بازیکن نباید مغرور شویم. به نظرم اهمیت زیادی دارد که متواضع باشیم. این بازی هم مثل سایر مسابقات سه امتیاز داشت و هنوز راه زیادی باقی مانده است. اگر بخواهم صادق باشم، رویا پردازی در مورد این برد کار سختی است. همیشه انتظار بازی سختی داریم به خصوص در زمینه نتیجه اما به نظرم در بازی مقابل یونایتد فوق العاده بودیم. به خصوص در 15 دقیقه ابتدایی. تقریبا بی نقص بودیم. بعد از آن چندین ضدحمله خوردیم و توپ را از دست دادیم اما در نهایت نتیجه ای تاریخی به دست آوردیم و هواداران تا مدت ها آن را به خاطر خواهند داشت.
چه چیزی باعث شد در نیمه اول انقدر هماهنگ باشید؟

بعضی مسائل به طور طبیعی اتفاق می افتند. به نظرم روز خوبی داشتیم و همه عالی بودند. به نظرم دو گل زود هنگام ما کمک زیادی کرد. خیلی خطرساز بودیم و بازی خوبی انجام دادیم. 
همه در حال حاضر در مورد صلاح صحبت می کنند چه نظری در مورد فرم او و تاثیرش بر روی تیم دارید؟

فوق العاده است. البته به نظرم نحوه بازی تیم نیز به تمام کنندگی او کمک می کند. از آن وقت هایی است که هر بار پا به توپ می شود، به نظر می رسد توپ به تور دروازه می چسبد. این موضوع فوق العاده است و امیدوارم ادامه داشته باشد.
تا پایان بازی با جدیت می خواستید کلین شیت کنید...

  بله به نظرم کلین شیت همیشه اهمیت دارد زیرا اگر موفق شوید دروازه را بسته نگه دارید، می توانید با زدن تنها یک گل برنده شوید. به نظرم باید برای رسیدن به این هدف می جنگیدیم. با کیفیتی که در خط حمله داریم، اگر بتوانیم کلین شیت کنیم مطمئنم که می توانیم مسابقات را برنده شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.