سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

جورجینیو: فتح توپ طلا مانند قهرمانی در جام جهانی 2022 یک رویاست

جورجینیو: فتح توپ طلا مانند قهرمانی در جام جهانی 2022 یک رویاست

جورجینیو، هافبک ایتالیایی چلسی در مصاحبه با اسکای اسپورت در مورد جایزه توپ طلا و شرایط چلسی در این فصل لیگ برتر صحبت کرد.

 به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای اسپورت، جورجینیو در مورد جایزه توپ طلا و احتمال فتح آن گفت:

من هیچ چیزی نمی دانم، در بهترین حالت از شما می پرسم که چه کسی برنده شد... راستش را بخواهید، من نمی دانم چه کسی شانس اصلی است اما اگر توقف رویاپردازی هیچ معنایی ندارد. برای هر کسی که فوتبال بازی می کند این یک رویاست، چه کسی است که هرگز رویای چنین چیزی را نداشته باشد؟ در کودکی هرگز فکر نمی کردم تا این حد پیش بروم اما بله، رویای آن را داشتم و همه چیزهایی که اتفاق افتاد، برای دنبال کردن رویای بچگی من انجام شد. خوشحالم که باعث افتخار خانواده ام شدم. در زمستان 2022 [جام جهانی قطر] یک رویای دیگر نیز می تواند محقق شود.
جورجینیو در ادامه در مورد صدرنشینی چلسی در لیگ برتر گفت:

ما در مسیر درستی قرار داریم، سخت تلاش می کنیم و باید به همین شکل ادامه دهیم. ما به بازی بعدی فکر می کنیم و هیچ حساب کتابی انجام نمی دهیم. ما باید بازی به بازی پیش برویم. هر چقدر بیشتر با هم کار می کنید، بیشتر متوجه می شوید که چه کاری باید انجام دهید، حرکات جدیدی یاد می گیرید و یک ذهنیت پیروز ایجاد می کنید. تمام این ها به شما استحکام و اعتماد به نفس می دهد و باعث می شود به عنوان یک گروه رشد کنید و این چیزی است که در تیم ما در حال رخ دادن است.
این هافبک ایتالیایی در ادامه از راز کوچک پشت موفقیت های چلسی که به خرافات توخل [کفش های این سرمربی] مربوط است، پرده برداشت:

یکی این کفش ها را به او داده بود و از او خواسته بود که آن ها را در فینال لیگ قهرمانان اروپا بپوشد اما او اصلاً آن کفش ها را دوست نداشت. بنابراین پیش از بازی فینال در رختکن به ما گفت: «من باید از این کفش ها برای شما استفاده کنم چون قول داده ام. من نمی دانم که چند میلیون نفر قرار است مرا با این کفش ها ببینند، حداقل سعی کنید برنده شوید تا ارزشش را داشته باشد.» شما می توانید ویدیوهایی را پیدا کنید که در آن ها او را به خاطر کفش های اش اذیت می کنیم و وانمود می کنیم که می خواهیم آن کفش ها را دور بیاندازیم. من فکر می کنم که این خرافات است، حتی اگر او این موضوع را نشان ندهد و بعد عاشق شوخی های ما باشد و با هم بخندیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.