سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

الگری: امتیازاتی که اول فصل از دست دادیم باعث شده دیگر جایی برای اشتباه نداشته باشیم

الگری: امتیازاتی که اول فصل از دست دادیم باعث شده دیگر جایی برای اشتباه نداشته باشیم

یوونتوس که اکنون در رده ششم سری آ قرار دارد و می خواهد به رده های بالاتر راه یابد، در هفته دهم رقابت های سری آ میزبان ساسولو خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت یوونتوس، ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از بازی با ساسولو در خصوص دلیل نیمکت نشینی فدریکو کیه زا مقابل اینتر و لزوم استراحت برخی بازیکنان این تیم گفت. او همچنین مطابق معمول، نام چند بازیکن از ترکیب اصلی بازی فردا را لو داد.

بازیکنان ترکیب یوونتوس برای بازی با ساسولو:
آرتور ملو ویژگی های لازم برای بازی کردن به جای مانوئل لوکاتلی را دارد اما در عین حال آن ها می توانند کنار یکدیگر هم بازی کنند. برای خط هافبک، فردا صبح تصمیم گیری خواهم کرد. برای بازی فردا، شما می خواهید بنویسید و من هم خوشحال تان می کنم؛ کیه زا و دیبالا از ابتدا بازی می کنند. موراتا؟ ظاهرا می خواهید بیشتر بدانید؛ پرین به جای شزنی درون دروازه می ایستد و دلیخت هم در خط دفاعی خواهد بود. در خط حمله، کیه زا، دیبالا، موراتا و کوادرادو همه این ویژگی را دارند که همزمان به میدان بروند. رابیو ریکاوری کرده اما برای بازی فردا هم برناردسکی و هم مویزه کین غایب خواهند بود. نمی دانم فردا کایو ژرژ از ابتدا بازی خواهد کرد یا نه. او در حال رشد است و خوب کار کرده است. کایو با تکنیک و باهوش است که می داند چگونه فوتبال بازی کند.
اهمیت دیدار با ساسولو:
السیو دیونیسی، سرمربی ساسولو فصل گذشته با امپولی قهرمان سری بی شد و کارهای بزرگی کرده است. ساسولو تیمی است که می داند چگونه فوتبال خوبی بازی کند. بازی فردا، دیداری است که پیروز شدن در آن اجباری است زیرا در غیر این صورت، ارزش امتیازی که از اینتر گرفتیم از بین می رود. بچه ها خوب می دانند که باید بازی فردا را ببرند. امتیازاتی که در اول فصل از دست دادیم باعث شده دیگر جایی برای اشتباه کردن نداشته باشیم. در بازی های مهمی که برای ما باقی مانده، باید با مسئولیت پذیری بالا، تلاش بالایی از نظر فنی و بدنی انجام دهیم.
دلیل بازی کردن فدریکو کیه زا در نیمه دوم بازی با اینتر:
فدریکو کیه زا یک بازیکن بین المللی است و این یعنی او بازی های متوالی زیادی انجام داده است. نیمکت نشینی کیه زا در بازی مقابل اینتر به خاطر این نبود که سزاوار نیمکت نشینی است بلکه من فکر می کردم بازی قرار است به شکل خاصی پیش برود و حضور او در نیمه دوم موثرتر خواهد بود. کولوسفسکی در شصت دقیقه ابتدایی بازی مقابل اینتر، خوب بازی کرد. من می خواستم کولوسفسکی، بروزوویچ را یارگیری کند. در بازی با اینتر، بازی خوانی من به شکل متفاوتی بود که البته اشتباه کردم.

لزوم استفاده از سیستم چرخشی:
رشد عمومی در کل تیم دیده می شود و این باعث می شود بتوانم بازیکنان را تغییر دهم. بازیکنان، ماشین نیستند. هر چند وقت آن ها به ریکاوری نیاز دارند، هم از نظر بدنی و هم از نظر ذهنی. اگر این طور نباشد، همه آن ها تا ژانویه فرسوده می شوند و باید 20 بازیکن جدید بگیرم!
مدعیان قهرمانی:
فوتبال قابل بحث است و هر کس نظری دارد. از نظر من مقابل زنیت بد بازی کردیم اما مقابل اینتر خوب بودیم. اینزاگی این را نمی گوید اما اینتر مدعی اول قهرمانی سری آ است. هر چیزی در فوتبال ممکن است اما آن ها مدعی خواهند بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.