سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

ناگلزمان: از خانه کارهایم را انجام می دهم؛ موافق واکسن زدن هستم

ناگلزمان: از خانه کارهایم را انجام می دهم؛ موافق واکسن زدن هستم

یولیان ناگلزمان می گوید به لطف تکنولوژی این روزها از خانه تمام کارهایش را انجام می دهد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ، از دور دوم مسابقات جام حذفی فوتبال آلمان، بایرن مونیخ فردا باید مقابل مونشن گلادباخ صف آرایی کند. به همین خاطر یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ که این روزها به کرونا دچا شده از خانه خود در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران در مورد این دیدار بود. صحبت های سرمربی بایرن مونیخ را در ادامه می خوانید:

وضعیت جسمانی در شرایط کرونا
حالم خوب است و همه چیز عالی است. متاسفانه نمی توانم در بازی فردا روی نیمکت بنشینم. هنوز در خانه در قرنطینه هستم. روز پنجشنبه یک تست دیگر می دهم. روز گذشته یک تست دادم اما متاسفانه برای حضور در بازی مقابل گلادباخ کافی نبود.
کار از خانه
  کسی هستم که زیاد دوست ندارم بنشینم. ترجیح می دهم به کارم نزدیک تر باشم اما به لطف تکنولوژی های مدرن خیلی از کارها امکان پذیر شده است. خوشحالم که همه چیز تا الان خوب پیش رفته است.
مصدومان و غایبان
همه آماده هستند. آلفونسو دیویس و گورتسکا به تیم برگشته اند. لوکاس هرناندز اندکی مصدومیت دارد اما حالش خوب است. تیم را به طور کامل در اختیار داریم.

تقابل با گلادباخ
اندکی عجیب است زیرا این تیم در هفته های اخیر نتایجی که می خواسته را نگرفته است. آنها قدرت فیزیکی و سرعت زیادی به خصوص در خط حمله دارند. آنها برنامه خوبی برای مقابله با پرس حریف دارند. بازی در خانه آنها و با وجود هوادارانشان کار سختی خواهد بود.
پرونده قضایی لوکاس هرناندز
اول از همه باید بگویم که این یک مشکل شخصی و خصوصی است. روی او حساب کرده ام و اطلاعاتی به دستم نرسیده که این کار را نکنم. ضمن این که در جریان جزئیاتی که گفته می شود نیستم اما فرضم این است که می توانم روی او حساب کنم. هرناندز طوری رفتار نمی کند که حس کنم مشکلی برای بازی کردن دارد یا چیزی مانع درخشش او می شود. مطمئنم فردا بازی خوبی انجام خواهد داد.
کینگزلی کومان
کینگزلی پسر فوق العاده ای است که شخصیتی فوق العاده ای دارد و خوشبختانه حالش مجددا خوب شده است. او یکی از بهترین وینگرهای جهان است. دوست دارم برای سالیان طولانی در کنارش کار کنم زیرا از نظر شخصیتی و همچنین به عنوان یک بازیکن ارزش بسیار زیادی برای او قائلم.
تمجید هوینس از بازی بایرن
خوشحالم که او از روی سکوها بازی های ما را می بیند. به نظرم فوتبال ورزشی سرگرم کننده است. بایرن سال هاست که خوب بازی کرده است و این روزها شرایط خوبی داریم. گلزنی در فوتبال مانند گیلاس روی کیک است.
آیا در خانه حوصله اش سر نرفته است
حوصله ام سر نمی رود. بازی های زیادی داریم و برای آنها آماده می شوم. همان کارهایی که در دفترم انجام می دادم را انجام می دهم. تنها فرقش این است که در تمرینات روزانه تیم حضور ندارم و صحبت های انفرادی با بازیکنان را انجام نمی دهم. اخیرا خیلی پای تلفنم بوده ام.
واکسن زدن
قبلا نظرم را در این مورد گفته ام اما مهم است که نظر سایرین را هم قبول کنیم. دموکراسی یعنی همین. موافق واکسن زدن هستم اما هرکسی باید برای خودش تصمیم بگیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.