شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

منیعی: یامگا جواهر استقلال در فولاد شهر بود

منیعی: یامگا جواهر استقلال در فولاد شهر بود

میثم منیعی، پیشکسوت استقلال با اشاره به پیروزی استقلال مقابل ذوب‌آهن در هفته دوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران گفتگویی انجام داد.

به گزارش ایران ورزشی، منیعی در گفتگو با ایرنا اظهار داشت:

اول از همه باید از اقدمات و گام‌های موثری حرف زد که مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه در این مدت برای استقلال برداشته است.
وی افزود:

اینکه استقلال بدون حاشیه و در آرامش برنامه‌های خود را دنبال می‌کند حاصل مدیریت درست و توانایی‌های مدیرعامل آبی‌پوشان است.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:

استقلال توانست قرارداد مالی مناسبی را برای حل مشکلات مالی خود امضا کند که از سوی خیلی‌ها باورکردنی نبود اما مصطفی آجورلو این کار بزرگ را انجام داد؛ فصل گذشته حامی مالی استقلال ۸۰ میلیارد تومان پول داد اما قرارداد فعلی تقریبا هفت برابر آن است.
منیعی تصریح کرد:

تبلیغات محیطی حق استقلال در بازی‌های خانگی است. شما هر جای دنیا که بروید، مشاهده می‌کنید تیم‌هایی که در ورزشگاه اختصاصی خود به میدان می‌روند اجازه نمی‌دهند یک پلاکارد تبلیغاتی به جز آن چیزی که باشگاه میزبان می‌خواهد، به عنوان تبلیغات محیطی در فضای ورزشگاه نصب شود اما این حق استقلال سال‌هاست که نادیده گرفته می‌شود و حالا که مدیرعامل استقلال برای احقاق حق این باشگاه پیشقدم شده، همه باشگاه‌ها باید از او حمایت کنند چون به سودشان است.
وی تاکید کرد:

استقلال با درخشش یامگا در دومین بازی خود به پیروزی رسید تا نشان دهد در لیگ بیست‌ویکم به قهرمانی فکر می‌کند. این استقلال می‌تواند به سال‌ها ناراحتی هواداران پایان دهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.