جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

اکبر میثاقیان: در پدیده به مهاجری سخت گذشت

اکبر میثاقیان: در پدیده به مهاجری سخت گذشت

با اعلام اکبر میثاقیان قرار است مطالبات بازیکنان پدیده توسط باشگاه پرداخت شود

به گزارش ایران ورزشی، اکبر میثاقیان سرمربی پدیده در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیمش در خصوص اینکه چرا سرمربی‌گری تیم پدیده را پذیرفته است؟ گفت:

آقای مهاجری در تیم خیلی زحمت کشیدند. مشکلاتی در تیم وجود دارد که باید حل شود. بازیکنان از شرایط خود ناراضی هستند و باعث شدند با باشگاه به اختلاف بیفتند. باید ما خوش‌بین باشیم و فوتبال همین است. امیدوارم ما تلاش‌های آقای مهاجری را ادامه دهیم. این تیم هم مثل ابومسلم است و مطمئنم روزهای خوبی خواهیم داشت. ما زمانی که این تیم را به لیگ برتر آوردیم، می‌دانستیم که یک روز بعد از جدایی از تیم قرار است به جمع تیم برگردیم.
میثاقیان درباره صحبت‌های رضا مهاجری علیه او افزود:

من درباره این مساله زیاد صحبت نمی‌کنم. وقتی جایی نتوانی کار کنی، نمی‌توانی ادامه دهی. در فوتبال هیچ چیز معلوم نیست و در شهرخودرو به آقای مهاجری سخت گذشته بود.
سرمربی پدیده افزود:

ما قول گرفتیم که بازیکنان را راضی کنیم. آقای حمیداوی هم می‌خواهند شرایط بهتر شود. من با کادر فنی آقای مهاجری هم صحبت کردم که به تیم بیایند اما چون با آقای مهاجری رودربایستی دارند، فعلا کار خاصی انجام ندادند. فعلا من و یک نفر دیگر در تیم هستیم.
او درباره مطالبات بازیکنان پدیده گفت:

باشگاه گفته که مطالبات را پرداخت می‌کند و این جزو قوانین قرارداد است اما اگر مقداری تاخیر در پرداخت مطالبات بود، نباید خیلی ناراحت شویم.
میثاقیان در پاسخ سوالی در خصوص بسته بودن پنجره نقل و انتقالات و بازی کردن پدیده با 13 بازیکن افزود:‌

باید پنجره نقل و انتقالاتی باز شود و به ما قول دادند که این اتفاق رخ دهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.