چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

رونالد کومان: شکست مقابل رایو وایکانو نتیجه منصفانه ای نبود

رونالد کومان: شکست مقابل رایو وایکانو نتیجه منصفانه ای نبود

رونالد کومان در مورد شکست 1-0 بارسلونا برابر رایو وایکانو توضیحاتی داده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از بارسا سنتر، بارسلونا با ارائه یک نمایش ناامید کننده، مقابل رایو وایکانو تن به شکست 1-0 داد تا همچنان در قعر بحران دست و پا بزند. رونالد کومان، سرمربی بارسلونا در مصاحبه پس از بازی در مورد این شکست گفت:

پس از گل آنها، ما بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. توانستیم حریف را کنترل کنیم و موقعیت گل بسازیم اما موفق به گلزنی نشدیم و همین باعث می شود که شک و تردید هایی به وجود بیایند. نیکو بازی فوق العاده ای انجام داد و تعویضش به خاطر خستگی بود. او امروز کمک زیادی به تیم رساند.
نتیجه ای که رقم خورده منصفانه نیست اما نتیجه به دست آمده و ما نمی توانیم تغییرش دهیم. بازیکنانی که توانایی گلزنی داشته باشند در تیم داریم و نمی توانم بابت این موضوع گله ای داشته باشم. آینده من در خطر است؟ نمی دانم. امروز به خاطر نگرشی که داشتیم و بازی که ارائه دادیم شکست نخوردیم، به این خاطر شکست خوردیم که گل نزدیم.
رقیبانی داریم که نسبت به ما تعادل و فیزیک بدنی بهتری دارند اما باید ثابت کنیم که ما هم می توانیم در سطح خوبی فوتبال بازی کنیم. اما در هر صورت اینها چیزی را تعیین نمی کنند و چیزی که اهمیت دارد و محاسبه می شود، نتیجه است. همین که امروز شکست خوردیم هم جای شگفتی دارد.جایگاهی که در جدول داریم نشان می دهد که وضعیت تیممان خوب نیست. ما طی سالیان اخیر بازیکنان باکیفیتی از دست دادیم و رقبا هم خودشان را تقویت کردند، در حالی که ما تقویت نشدیم و این باعث بروز مشکلات می شود. نگرانی من بابت تمام کنندگی بازیکنان است، نه نوع بازی، اما خب نوع بازی اینجا در اسپانیا اهمیتی ندارد و می دانم یک شکست 1-0 به ما تحمیل شده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.