سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

صالح حمیدزیچ: واکسن نزدن یک بازیکن دلیل نمی شود که در تمام دوئل ها شکست بخوریم!

صالح حمیدزیچ: واکسن نزدن یک بازیکن دلیل نمی شود که در تمام دوئل ها شکست بخوریم!

بایرن مونیخ با 5 گل مقابل مونشن گلادباخ شکست تحقیرآمیزی را تجربه کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از IMIASANMIA، بایرن مونیخ در چارچوب دور دوم جام حذفی آلمان با نتیجه سنگین 5-0 مقابل مونشن گلادباخ شکست خورد و از گردونه رقابت ها کنار رفت. یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ به کرونا مبتلاست و به همین دلیل امشب در کنار تیمش حضور نداشت. به جای ناگلزمان، حسن صالح حمیدزیچ به عنوان مدیر ورزشی بایرن مونیخ یک مصاحبه پس از پایان بازی انجام داد.

شوکه کننده بود. انگار در زمین حضور نداشتیم. طی کل مدت زمان نیمه اول حتی یک دوئل را هم نبردیم و انتقال توپ به کل در تیم ما وجود نداشت. یک خاموشی دست جمعی در تیم اتفاق افتاد که حقیقتا غیر قابل توضیح است. از قبل می دانستیم که بازی در این زمین چقدر دشوار خواهد بود، در مورد همه چیز بحث کرده بودیم اما توضیح دادن در مورد چنین عملکردی دشوار است.
به دلیل غیبت ناگلزمان این اتفاق رخ داد؟ این تنها یک حدس و گمان است. قطعا دوست داریم سرمربی در کنار تیم باشد. اما این شکست هیچ ارتباطی به دینو (دستیار یولیان ناگلزمان) ندارد. ما پس از 19 دقیقه 3 گل خوردیم چون هیچ دوئلی را نبردیم.
عملکرد اوپامکانو؟ ما با هم پیروز می شویم و با هم شکست می خوریم. اوپا را تشویق می کنیم و دوباره او را به مسیر درست برمی گردانیم. توضیح چنین عملکردی ممکن نیست چون او اخیرا بازی های خیلی خوبی در ترکیب ما انجام داده بود.پ

تاثیر حواشی پیرامون کیمیش و هرناندز بر نتیجه؟ گفتنش سخت است، هفته گذشته ماجراهای زیادی پشت سر گذاشتیم اما با آنها کنار آمدیم. اینکه یک نفر واکسن نمی زند، نمی تواند دلیل ما برای دوئل نبردن ها و متوقف نکردن شوت ها باشد!

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.