پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

دینو تاپ مولر بعد از شکست تحقیرآمیز بایرن: به خاطر ناامید کردن هواداران، متاسفم

دینو تاپ مولر بعد از شکست تحقیرآمیز بایرن: به خاطر ناامید کردن هواداران، متاسفم

بایرن مونیخ در شرایطی که آمار و ارقام عجیبی از گلزنی طی این فصل از رقابت ها به ثبت رسانده بود و تمام رقبا غیر از آینتراخت فرانکفورت را از دم تیغ گذرانده بود، دیشب در دیدار جام حذفی برابر بروسیا مونشن گلادباخ، با 5 گل شکست تحقیرآمیزی خورد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت باشگاه، دینو تاپ مولر که به دلیل ابتلای ناگلزمان به کرونا هدایت تیم را به عهده دارد، در پی این باخت باورنکردنی بایرن مونیخ، این طور صحبت کرده است:

روز افتضاحی بود. از اینکه امروز هواداران را ناامید کردیم، متاسفم. به گلادباخ تبریک می گویم. شگفت انگیز بازی کردند و واقعا شایسته برد بودند. خیلی چیزها برایمان بد پیش رفت. می‌دانستیم از بالای زمین به ما فشار خواهند آورد و در انتقال سریع عمل می کنند. نتوانستیم با آنها مقابله کنیم و به طور کل، روز بدی بود.
با یولیان در ارتباط مستمر بودیم. برنامه بازی امروز را باهم آماده کردیم و از طریق فیس تایم در مورد ترکیب، مشورت کردیم. فکر نمی کنم مشکل از سیستم تیمی بوده باشد. صرفا یک روز تیره و تار برایمان بود و به تمام توپ ها، دیر می رسیدیم. پذیرش چنین شکستی سخت است، ولی باید واکنش نشان دهیم.
تاپ مولر در خصوص آسیب دیدگی لئون گورتسکا هم این طور گفته است:

گورتسکا از ناحیه تاندون آشیل، آسیب خورد، ولی احتمالا مشکل بزرگی برای بازی یکشنبه نخواهد داشت. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.