چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

پیانیچ توهین به رونالد کومان را انکار کرد: به همه احترام می گذارم

پیانیچ توهین به رونالد کومان را انکار کرد: به همه احترام می گذارم

میرالم پیانیچ می گوید قصد توهین به کومان را نداشته است و برای او بهترین آرزوها را دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، رونالد کومان سرمربی سابق بارسلونا بعد از شکست تیمش مقابل رایو وایکانو از هدایت این تیم برکنار شد تا سران بارسلونا به دنبال پیدا کردن مربی جدیدی باشند. بعد از این اتفاق، میرالم پیانیچ، هافبک بوسنیایی بارسلونا که خبر اختلاف نظر او با مربی هلندی بارها رسانه ای شده بود و در نهایت منجر به جدایی قرضی پیانیچ نیز شد، با انتشار یک استوری در حساب کاربری خود در فضای مجازی متنی با این مفهوم منتشر کرده بود:

بدانید چه زمانی باید آن آشغال را رها کنید.
اگر چه پیانیچ این استوری را بعد از چند ساعت پاک کرد اما بسیاری از کاربران این متن را کنایه ای به سرمربی برکنار شده بارسلونا دانستند. حال این بازیکن 31 ساله که در حال حاضر به طور قرضی در بشیکتاش توپ می زند با انتشار یک استوری دیگر اعلام کرده است که قصد توهین به کومان را نداشته است. او در این استوری نوشته است:

در دنیایی که چشم های همه به صفحات گوشی شان چسبیده است، بسیار راحت است که از حرف های یک نفر برداشت اشتباهی شود. در طول دوران حرفه ای ام هیچوقت عمدا، مستقیم یا غیر مستیم سعی نکردم به کسی آسیب برسانم. جوری بزرگ شده ام که به همه احترام بگذارم و قصد دارم به زندگی با همین روش ادامه دهم. برای رونالد کومان در ادامه راهش در آینده آرزوی بهترین ها را دارم. به تمرکز روی داشتن بهترین عملکرد برای تیمم ادامه می دهم.

پیانیچ در حالی این حرف ها را می زند که از زمان رفتن به بشیکتاش در چند مرحله علیه کومان مصاحبه کرده و مدعی شده بود بارسلونا به مربی بهتری نیاز دارد. در حال حاضر از ژاوی به عنوان جدی ترین گزینه جانشینی کومان نام برده می شود و باید منتظر ماند و دید آیا سرمربی جدید به بازی پیانیچ اعتقاد دارد یا این بازیکن با وجود تعویض مربی هم جایی در بارسلونا نخواهد داشت. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.