چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

وین رونی: شرایط فعلی منچستریونایتد قابل قبول نیست؛ تماشای بازی مقابل لیورپول آسان نبود

وین رونی: شرایط فعلی منچستریونایتد قابل قبول نیست؛ تماشای بازی مقابل لیورپول آسان نبود

وین رونی می گوید بازیکنان منچستریونایتد باید بیشتر تلاش کنند و نباید همه مسئولیت ها بر گردن سرمربی این تیم باشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، منچستریونایتد در دیدار این هفته خود مقابل لیورپول شکست سنگین 5 بر صفر را تجربه کرد تا علاوه بر قرار گرفتن در رده هفتم جدول، اوله گونار سولسشر مربی این تیم تحت فشار شدید و خطر اخراج قرار بگیرد. یونایتدی ها در تابستان با خرید رونالدو، واران و سانچو خرج زیادی کرده بودند و انتظارات زیادی از این تیم در فصل جاری وجود داشت و در حالی که سولسشر و تیمش برای بازی حساس مقابل تاتنهام آماده می شوند، وین رونی، بازیکن سابق باشگاه یونایتد می گوید که نباید تمام تقصیرها را گردن مربی انداخت و بازیکنان هم باید بیشتر تلاش کنند. رونی که در حال حاضر مربی دربی کانتی است در این باره گفت:

مسئولیت بزرگی روی شانه های بازیکنان است. آنها بازیکنانی در کلاس جهانی و ملی پوش هستند و باشگاهی مثل یونایتد به تلاش بیشتری نیاز دارد.  این بازیکنان باید بدانند وقتی شکست می خورند، این شکست چقدر آزاردهنده است. بازیکنان زیادی را در ترکیب می بینم که حاضر نیستند به عقب برگردند، دفاع نمی کنند و حاضر نیستند با تمام وجود برای باشگاه تلاش کنند و این غیرقابل قبول است. بازیکنان باید از خودشان سوال بپرسند. انداختن همه تقصیرها برگردن مربی ساده ترین کار است با این وجود پول زیادی به بازیکنان داده می شود تا کارشان را انجام دهند و به نظرم آنها کارشان را به قدر کافی درست انجام نمی دهند.
رونی در مورد شرایط فعلی اوله گونار سولسشر نیز می گوید:

یونایتد شرایط سخت و هفته های دشواری را سپری می کند. تماشای بازی مقابل لیورپول آسان نبود اما فوتبال همین است. لیورپول تیم فوق العاده ای است و در زمینه بازیکن مشابه منچستریونایتد است. شاید در حال حاضر بهترین بازیکن جهان محمد صلاح باشد اما تفاوت اصلی دو تیم این است که لیورپولی ها بدون تصاحب توپ هم تلاش می کنند. این تنها تفاوت است. مشخصا روی اوله فشار وجود دارد و همه می توانند این را ببینند اما اوله را می شناسم. او یک جنگجو است. او به انجام کار درست ادامه خواهد داد و سعی می کند چیزهای بیشتری از این بازیکنان بگیرد. هر تصمیمی باشگاه بگیرد، حس می کند تصمیم درست است اما چیزی که می دانم این است که نباید به خواسته رسانه ها یا هر چه هواداران می خواهند تن داد. مطمئنم یونایتد با یا بدون اوله برای آینده برنامه دارد. سران باشگاه یونایتد تحصیل کرده هستند و مطمئنم همه چیز را بررسی می کنند تا ببینند چطور باید جلو بروند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.