چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

آنچلوتی: هیچ بازیکنی را وادار به ماندن نمی کنم

آنچلوتی: هیچ بازیکنی را وادار به ماندن نمی کنم

رئال مادرید از هفته دوازدهم رقابت های لالیگا، روز شنبه از ساعت 15:30 میهمان الچه است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، کارلو آنچلوتی در صحبت های پیش از بازی گفت:

با علم بر اینکه آمادگی جسمانی در این مسابقه تفاوت ها را رقم نخواهد زد، آماده مسابقه می شویم و باید تعهدی که در بازی های اخیر نشان داده ایم را دوباره تکرار کنیم و سعی کنیم که از نقطه نظر تاکتیکی و استراتژیک خوب کار کنیم. همچنین باید روی بازی هجومی خود هنگامی که صاحب توپ هستیم کار کنیم و در این زمینه می توانیم بهتر شویم. ما روی موقعیت سازی کار می کنیم و مقابل شریف و اوساسونا هم موقعیت هایی داشتیم  اما باید تمام کنندگی بهتری داشته باشیم، روی جایگیری های خود کار کنیم، هنگامی که ارسالی انجام می شود، بازیکنان بیشتری درون محوطه جریمه حریف داشته باشیم و حرکات بدون توپ را بهتر انجام دهیم.
من سیستم غیرقابل بحثی ندارم. فکر می کنم 3-3-4 سیستمی است که بازیکنان احساس رضایت بیشتری در آن دارند، همین.
وینیسیوس جوان است و از لحاظ جسمانی بهتر از برخی بازیکنان ریکاوری می کند. وقتی سطح بازی او افت کند یا به خوبی ریکاوری نکرده باشد به او استراحت خواهیم داد و روی نیمکت خواهد نشست. از او و عملکردش راضی هستیم. مودریچ؟ او خوب است، و روز گذشته هم خوب تمرین کرده، امروز هم تمرین خواهد کرد و مطمئناً فردا بازی می کند. در بازی قبلی خسته بود و محض احتیاط بازی نکرد.

رودریگو هم نیاز به انجام کاری بیشتر از آنچه که انجام می دهد ندارد. او در جلوی زمین کیفیت بسیار خوبی دارد و تعهد فوق العاده ای هم در کارهای دفاعی نشان می دهد. او همه کارهایی که خواسته ایم را انجام داده و بسیار راضی هستم، و باید همینطور ادامه دهد.
ما باید روند فکری هر بازیکن را در نظر بگیریم. هرگز در کارنامه ام بازیکنی را که قصد جدایی داشته، وادار به ماندن نکرده ام. از این بابت هیچ شکی وجود ندارد.
سطح داوران اسپانیا؟ نمی توانم بگویم که آنها بهتر یا بدتر از داوران انگلیسی یا ایتالیایی هستند. اما بله، آنها تفاوت هایی دارند. در مورد داورها نمی خواهم صحبت کنم. در حال حاضر عصبانیت زیادی نسبت به داوران، VAR و وقت های تلف شده وجود دارد. این بیشتر از اینکه مشکل داوری باشد، مشکل فوتبالی است و چیزی است که باید حل شود. من معتقدم که VAR ابداع مثبتی است، مخصوصاً برای موضوعی مثل آفساید، در دیگر زمینه ها مثل خطای هند، بحث های زیادی وجود دارد. VAR خیلی چیزها را حل کرده است.
ژاوی به بارسلونا؟ من او را به عنوان بازیکن خیلی خوب می شناسم و بهترین ها را برایش آرزو می کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.