یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

موسوی جا پای جابر انصاری گذاشت

باشگاه استقلال چرا شأن بازیکنش را حفظ نمی‌کند؟

باشگاه استقلال چرا شأن بازیکنش را حفظ نمی‌کند؟
مهدیه دریابیگی
مهدیه دریابیگی خبرنگار

احمد موسوی بازیکن مدنظر فرهاد مجیدی نیست و در لیست خروج قرار گرفت اما آنقدر استقلالی‌ها دیر این مسأله را اعلام کردند که نتوانستند او را در ابتدای لیگ از لیست کنار بگذارند (به خاطر قوانین سازمان لیگ) و به همین دلیل احمد موسوی در حال حاضر بلاتکلیف‌ترین بازیکن استقلال است هرچند که موسوی خودش را بازیکن استقلال می‌داند و با اینکه از کادرفنی استقلال بی‌توجهی می‌بیند اما همچنان در تمرین استقلال شرکت می‌کند و حاضر نیست به تیم دیگری برود.

ایران ورزشی - احمد موسوی بازیکن مدنظر فرهاد مجیدی نیست و در لیست خروج قرار گرفت اما آنقدر استقلالی‌ها دیر این مسأله را اعلام کردند که نتوانستند او را در ابتدای لیگ از لیست کنار بگذارند (به خاطر قوانین سازمان لیگ) و به همین دلیل احمد موسوی در حال حاضر بلاتکلیف‌ترین بازیکن استقلال است هرچند که موسوی خودش را بازیکن استقلال می‌داند و با اینکه از کادرفنی استقلال بی‌توجهی می‌بیند اما همچنان در تمرین استقلال شرکت می‌کند و حاضر نیست به تیم دیگری برود. حال و روز این روزهای موسوی ما را به یاد جابر انصاری می‌اندازد. بازیکن سابق استقلال که از سوی مربی وقت این تیم کنار گذاشته شد اما حاضر نبود این مسأله را قبول کند و در تمرینات استقلال شرکت می‌کرد. استقلال فعلاً روزگار خوبی را سپری می‌کند. این تیم در سکوت خبری است. دلیلش هم کاملاً واضح است، استقلال دو بازی ابتدای فصل خود را برده و منتقدان این تیم سیاست سکوت اختیار کردند و از تیم مجیدی ایرادی نمی‌گیرند، فرهاد هم به لطف همین اتفاقات در کنار شاگردانش به کار خود ادامه می‌دهد اما سرمربی استقلال به یکی از بازیکنانش بی‌اعتنایی می‌کند و حاضر نیست او را در جمع آبی‌ها تحمل کند، اتفاقی که به ضرر احمد موسوی است و این بازیکن سعی می‌کند در کنار استقلال باشد تا تکلیفش مشخص شود. بازیکنان هر تیمی موظف هستند قواعد خاص تیم را پیروی کنند و در صورت سرپیچی از قواعد باشگاه به کمیته انضباطی خواهند رفت، اتفاقی که باید بیفتد تا نظم در باشگاه حرف اول را بزند اما در صورتی که یک باشگاه شأن و منزلت بازیکن خود را حفظ نکند، باید چطور با آن باشگاه برخورد شود. اینکه هر مربی سلیقه خاص خودش را دارد کاملاً درست و منطقی است و همین حق مربی اگر به موقع اجرایی نشود به ناحق تبدیل می‌شود. احمد موسوی به عنوان بازیکن این حق را داشت که به موقع از لیست خارج شده تا بتواند تیم جدیدش را انتخاب کند و این حق از بازیکن استقلال به خاطر اجرا نکردن یکسری از مسائل گرفته شد و حالا او ترجیح می‌دهد با حضور در تمرینات این حق را به خودش برگرداند. بیست و یک سال است که لیگ برتر در ایران برگزار می‌شود اما انگار باشگاه‌ها هنوز با کوچکترین قوانین این لیگ آشنا نشده‌اند و هر کس ساز خودش را کوک می‌کند.
شعار حرفه‌ای باید ابزارش را نیز داشته باشد. در لیگی که تیم‌ها با هزار و یک مشکل روبه‌رو هستند و هیچ قانونی به شکل درستش اجرا نمی‌شود شعار حرفه‌ای فقط توی ذوق می‌زند. این روزها احمد موسوی قربانی همین شعار شده است! به نظر می‌رسد این بازیکن هم آخرین بازیکنی نیست که شامل چنین رفتار عجیبی می‌شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.