یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

مدیرعامل سابق پدیده: دروغ حمیداوی در مورد مجمع انتخابی فدراسیون خنده دار بود!

مدیرعامل سابق پدیده: دروغ حمیداوی در مورد مجمع انتخابی فدراسیون خنده دار بود!

مدیرعامل سابق باشگاه پدیده می گوید حمیداوی به جای حل مشکلات و باز شدن پنجره نقل و انتقالات، مصاحبه‌های دروغ می‌کند

به گزارش ایران ورزشی، جواد وطنخواه با خنده‌دار خواندن اظهاراتی که فرهاد حمیداوی در خصوص او در برنامه تلویزیونی فوتبال برتر مطرح کرده است، تصریح کرد: آقایان به جای فرافکنی، به فکر پرداخت حق‌الناس باشند. متاسفانه اظهارات آقای حمیداوی در برنامه فوتبال برتر همه دروغ بود و نمی‌دانم چطور یک فرد با چنین پرونده اقتصادی می‌تواند باز هم دروغ‌های به این واضحی بگوید.

مدیرعامل سابق باشگاه پدیده ادامه داد:

در جریان انتخابات هیئت فوتبال خراسان رضوی، مدیرعامل باشگاه پدیده بودم و حتی در مجمع انتخاباتی حضور داشتم. هیچ برنامه‌ای از سوی باشگاه پدیده برای آقای اصولی برگزار نشد. البته نباید از گفتن چنین گزافه‌گویی‌هایی از آقای حمیداوی تعجب کرد زیرا دفعه اول نیست و قطعا دفعه آخر هم نخواهد بود.
وطنخواه افزود:

دروغ آقای حمیداوی در مورد مجمع انتخابی فدراسیون بسیار خنده‌دارتر بود چراکه همه به یاد دارند او در آن مقطع اصلا مخفی بود. حتی بلیت پرواز به تهران را تهیه کرده بودم اما به یک باره پیدایش شد و با لابی توانست در مجمع حضور پیدا کند.
وطنخواه افزود:

متاسفانه نماینده استان خراسان رضوی در لیگ شرایط خوبی ندارد ولی آقایان به جای حل مشکلات و باز شدن پنجره نقل و انتقالات، مصاحبه‌های دروغ می‌کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.