دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

جمشید نظمی: تبلیغات محیطی برای ما مهم تر از استقلال و پرسپولیس است

جمشید نظمی: تبلیغات محیطی برای ما مهم تر از استقلال و پرسپولیس است

جمشید نظمی اعلام کرد فیروز کریمی چند بازیکن که عملکردشان مقابل استقلال ضعیف بود را به باشگاه معرفی کرده است

به گزارش ایران ورزشی، جمشید نظمی در خصوص دیدار تراکتور مقابل استقلال و نارضایتی فیروز کریمی از عملکرد شاگردانش به ایلنا گفت:

تراکتور به نظر من مقابل استقلال در حد توانش خوب بازی کرد و می‌توانستیم با نتیجه بهتری از زمین خارج شویم. در مورد مسائل فنی نظر نمی‌دهم و باید از فیروز کریمی در این مورد سوال کنید. اینکه تعدادی از بازیکنان عملکردشان مورد رضایت کادرفنی نبود باعث شد این نفرات را به باشگاه معرفی کنند. ما فعلاً قصد نداریم برای بازیکنان جریمه در نظر بگیریم و بازیکنان هم انشاءالله در آینده تلاش بیشتری از خودشان به نمایش می‌گذارند و اشتباهاتشان کمتر خواهد شد.
نظمی در مورد ماجرای کسب مجوز حرفه‌ای و اینکه گفته شده تراکتور این مجوز را گرفته است، گفت:

من نمی‌دانم رسانه‌ها از کجا این را می‌نویسند که ما مجوز حرفه‌ای گرفته‌ایم. تا این لحظه که هیچ مجوزی به دست من نرسیده است. عمده اشکالاتی که برای صدور مجوز حرفه‌ای داشتیم مربوط به بدهی‌ها بود که ما از AFC فرصت خواستیم تا آنها را پرداخت کنیم و چند روز قبل نامه‌اش به دست ما رسید که این فرصت به ما داده نشده است. از طرفی ما چون سهمیه آسیایی نداریم مجوز حرفه‌ای خیلی برای ما مشکلی ایجاد نمی‌کند ولی این نواقص را رفع خواهیم کرد و سال بعد به امید خدا با کسب سهمیه راهی آسیا خواهیم شد.

مدیرعامل تراکتور در مورد ماجرای تبلیغات محیطی هم توضیح داد:

تبلیغات محیطی حق باشگاهی مثل ما محسوب می‌شود و در این زمینه حتی بیشتر از استقلال و پرسپولیس این موضوع برای ما مهم است چرا که آنها باشگاه دولتی محسوب می‌شوند و به هر حال بودجه شان از یک جایی تامین می‌شود ولی بخش خصوصی از جیب دارد هزینه می‌کند و چند راه تامین منابعی که وجود دارد هم بسته شده است. از مسئولان خواهشمندم در این زمینه همکاری کنند.
نظمی در ادامه گفت:

آقای زنوزی سفری دو هفته قبل داشتند و جلسه‌ای با سازمان لیگ در این خصوص برگزار کردند. هنوز اتفاق خاصی رخ نداده است و مطالبه ما همچنان به قوت خودش باقی است و این مسیر را تا انتها پیش می‌رویم تا به حقوق قانونی خودمان دست پیدا کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.