جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

گرایی: نگذاشتند "علی" به حقش برسد

مسئولان شیراز به وعده‌شان عمل نکردند!

مسئولان شیراز به وعده‌شان عمل نکردند!

چهره پرافتخار کشتی و ورزش ایران در مسابقات جهانی و المپیک، گفت: مسئولان شیراز به وعده‌های خود در دادن پاداش عمل نکردند و نیمی از پاداش ۷۵۰ میلیونی که در مصاحبه هایشان قول داده بودند را پرداخت کردند!

به گزارش ایران ورزشی، محمدرضا گرایی در گفت وگو با خبرنگاران ورزشی، با قدردانی از مردم ایران بخاطر ابراز محبت‌شان به ورزش کشتی، اظهارکرد: مردم عزیز ما همیشه به قهرمانان خود لطف و محبت داشته‌اند و من نیز با دعای خیر آن ها توانستم در رقابت های المپیک و جهانی به ۲ مدال طلا برسم و خوشحالم توانستم برای لحظاتی خنده را بر لب‌شان بیاورم.

دارنده مدال های طلای کشتی فرنگی جهان و المپیک، در پاسخ به این سوال که آیا با کسب این ۲ مدال طلا قانع شده یا خیر، گفت: اکثر کشتی گیرانی که در المپیک به مدال طلا رسیده بودند به مسابقات جهانی نیامدند اما هدف من از همان ابتدا تکرار مدال طلا در مسابقات جهانی بود و لطف خدا نیز شامل حالم شد که بر سکوی نخست هر ۲ رویداد بایستم. کسب مدال طلای المپیک انگیزه زیادی به من داد تا در مسابقات جهانی نیز به مدال طلا برسم. قطعا با این ۲ مدال طلا قانع نشده ام و باز هم با همه توان برای خوشحالی مردم و کسب بهترین نتایج به میدان می روم.

وی درباره رسیدن به رکورد کسب مدال های طلای المپیک و جهان در یک سال، که برای نخستین بار در ورزش ایران صورت گرفت، خاطرنشان کرد: این اعتماد به نفس را داشتم که در هر ۲ رویداد به مدال طلا برسم و واقعا به چیزی جز طلا فکر نمی کردم. خوشحالم توانستم به این افتخار برسم و برای کشورم افتخارآفرینی کنم. امیدوارم در مسابقات جهانی پیش رو و همچنین المپیک ۲۰۲۴ نیز باز هم به مدال های طلا برسم.

محمدرضا گرایی در پاسخ به این سوال که بسیاری معتقدند برادرش محمدعلی گرایی به حقش در المپیک و مسابقات جهانی نرسید، گفت: علی بیشترین سهم را در کسب مدال های من داشت و واقعا کسب این افتخارات را مدیون او هستم. بدون شک با داشتن برادری بزرگتر که در اردوها و مسابقات، همیشه به من‌کمک کرده، توانستم به این موفقیت ها برسم. علی واقعا به حقش نرسید و برای او خیلی ناراحتم که با ناداوری نتوانست در المپیک حقش را بگیرد. به هر حال اتفاقی است که افتاده و ما هر دو با انگیزه زیاد تمرینات را شروع کرده ایم و می خواهیم در المپیک پاریس ۲ مدال طلا برای کشتی و ورزش ایران بدست بیاوریم.

دارنده مدال های طلای جهان و المپیک، در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان شیراز به قول خود در دادن پاداش عمل کردند یا خیر، گفت: متاسفانه تا این لحظه مسئولان شیراز به آنچه قول داده بودند عمل نکردند. گفته بودند ۷۵۰ میلیون تومان به طلایی های المپیک پاداش می دهیم اما نصف آن را دادند. همانطور که گفتید به عنوان نخستین ورزشکار ایران در یک سال به دو طلای المپیک و جهان رسیدم اما باز هم خبری از حمایت از مسئولان شیراز نیست!

وی در پایان گفت: از مردم عزیزمانتشکر می کنم و امیدوارم باز هم دعای خیرشان بدرقه راه ما باشد تا در میادین بعدی نیز باعث شادی آن ها شویم. همچنین از پدر و مادرم، مربی عزیزم آقای گیوی، محمد بنا و کادر فنی تیم ملی و دکتر دبیر رییس فدراسیون کشتی و حمید سوریان بخاطر زحماتشان تشکر می کنم. این موفقیت ها حاصل تلاش و حمایت های آقایان دبیر و سوریان است که بطور کامل وقتشان را برای کشتی گذاشته اند. امیدوارم ما نیز با تکرار نتایج خوب بتوانیم جبران کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.