سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

تاتنهام به دنبال کونته برای جایگزینی اسپیریتو

تاتنهام به دنبال کونته برای جایگزینی اسپیریتو

سران تاتنهام قصد دارند یک بار دیگر برای جذب آنتونیو کونته اقدام کنند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، باشگاه تاتنهام در فصل جاری مسابقات لیگ برتر کار خود را با نونو اسپیریتو بر روی نیمکت آغاز کرد و اگر چه این مربی شروع خوبی در باشگاه لندنی داشت اما این روزها شرایط خوبی را سپری نمی کند و جایگاهش بر روی نیمکت در خطر قرار دارد.

شنیده ها حاکی از این است که سران تاتنهام قصد دارند آنتونیو کونته را جایگزین این مربی کنند. تاتنهامی ها پیش از این نیز برای جذب کونته تلاش کرده بودند اما با جواب منفی این مربی مواجه شدند. اسکای مدعی است که فردا روز مهمی در باشگاه تاتنهام خواهد بود و در مورد آینده اسپیریتو تصمیم گیری می شود و اگر تصمیم بر اخراج این مربی باشد، سران تاتنهام رو به کونته می آورند و بر خلاف دفعه قبل این بار ممکن است جواب بله این مربی را بگیرند.

کونته قصد دارد به دنیای مربیگری برگردد و بعد از پیروزی منچستریونایتد در دیدار این هفته و محکم شدن جایگاه سولسشر، مربی ایتالیایی حضور در تاتنهام را بررسی خواهد کرد به خصوص که حالا فابیو پاراتیچی نیز در تاتنهام است و سابقه همکاری با کونته را دارد.

کونته برای دادن جواب مثبت به تاتنهام نیازمند این است که بداند این باشگاه پروژه خوبی دارد و حالا توپ در زمین تاتنهام است که این مربی قانع کند که باشگاه مناسبی است و می تواند جاه طلبی های مربی ایتالیایی را برآورده کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.