سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

زهره هراتیان از وحید بیاتلو به کمیته‌ های انضباطی و اخلاق شکایت کرد

زهره هراتیان از وحید بیاتلو به کمیته‌ های انضباطی و اخلاق شکایت کرد

زهره هراتیان رئیس ایفمارک ایران بابت صحبت های سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی علیه وی به کمیته های انضباطی و اخلاق شکایت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، زهره هراتیان در مورد این موضوع گفت:

 من مصاحبه این مربی را چندین بار مطالعه کردم و امروز  شکایت شخصی و حقوقی خود را به کمیته انضباطی و اخلاق ارسال کردم. در مصاحبه این مربی بحث تبعیض جنسیتی وجود دارد و حتی امکان هست که فیفا هم به این بحث ورود کند

او افزود: در کل دنیا اگر زن و شوهری در فوتبال با هم فعال باشند این یک مزیت هست و سیستم از این شیوه استفاده می کند برای رشد در جامعه و این موضوع را الگو می کنند. متاسفانه در فوتبال ایران یک اقلیتی که اصلا نباید در این رشته باشند به سمتی می روند که در موقعیت های مختلف از این سوژه سواستفاده می کنند و من از نهادهای نظارتی و قضایی می خواهم به این مورد ورود کنند تا خانم ها ایرانی که در حوزه های مردانه ای مثل فوتبال در حال فعالیت هستند در حاشیه امنیت قرار گیرند

هراتیان تصریح کرد: قبل از ازدواج با همسرم نماینده پزشکی فیفا و ای اف سی بودم و حضور همسرم مزیتی به من نداده و همچنین آقای هومن افاضلی قبل از ازدواج با من مربی تیم ملی و سرمربی تیم امید بود و من هم به او مزیتی ندادم و هر کدام جداگانه قبل از ازدواج برند بودیم. این صحبت ها را برای روشن شدن افکار عمومی می گویم و برای همه صحبت هایم سند وجود دارد. تاریخ را که نمی شود تغییر داد.

رئیس ایفمارک خاطر نشان کرد: اینکه دیگران بخواهند باخت خودشان را در این شرایط کرونا و نیاز مردم برای نشاط با فرافکنی به شخص دیگری نسبت دهند، برای شخص ما و جامعه فوتبال قابل قبول نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.