یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

بن چیلول: جورجینیو تقریباً هر چیزی را که برای کسب توپ طلا نیاز دارد، کسب کرده است

بن چیلول: جورجینیو تقریباً هر چیزی را که برای کسب توپ طلا نیاز دارد، کسب کرده است

بن چیلول، دفاع کناری چلسی همراه با توماس توخل در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل مالمو حاضر شد و در مورد شرایط خود در این فصل، توپ طلا و سایر مسائل صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، بن چیلول در مورد شروع خود در این فصل گفت:

ناامید کننده بود چون به عنوان یک بازیکن، از بازی کردن در هر هفته لذت می برید. اما باید عالی تمرین کنید و از تیم خود حمایت کنید. وقتی تیمی مثل تیم ما دارید، وقتی 25 بازیکن در اختیار دارید، باید درک کنید که قرار نیست در هر مسابقه بازی کنید. فقط باید مطمئن شوید که برای هر بازی آماده هستید. هرگز شکی در وجودم نبوده است. وقتی هر روز سخت تلاش و تمرین می کنید و البته به عنوان بازیکن باید به توانایی های خودتان اعتماد داشته باشید، فکر می کنید که شرایط تغییر خواهد کرد.
آیا از نظر ذهنی احساس خستگی می کنی؟

تابستانی بود که می خواستم در یورو در کشور خودم بازی کند و در این تابستان ناامید شدم اما وقتی به چلسی برگشتم، حس کردم که آماده کمک به تیم هستم. مارکوس آلونسو شروع خوبی در این فصل داشت و وقتی دو یا سه بازیکن در هر پست در تیم حضور دارند، باید واقع بین باشید. من می دانستم که باید صبور باشم و از تیم حمایت کنم. این نشانه این است که ما اینجا تیمی قدرتمند داریم. اینجا کسی وجود ندارد که فقط به فکر خودش باشد.
رکورد گلزنی؟

ماه پیش من توانستم با چند گل به تیم کمک کنم. اولین گلم برای انگلیس را نیز به ثمر رساندم که حس فوق العاده ای داشت. این بخشی از بازی من است که سرمربی آن را بهبود داده و مطمئن شده که من فرصت هایی برای گلزنی پیدا کنم و اطراف محوطه جریمه باشم.

حس می کنی یک هافبک هستی؟

ما احتمالاً زمان بیشتری را در موقعیت های هجومی سپری می کنیم تا دفاعی و سرمربی هر کسی را که در پست وینگ بک بازی می کند، تشویق کرده است که به داخل محوطه جریمه نفوذ و آزادانه بازی کند. او این را بارها به ما بیان کرده است. کالوم و من در بازی های اخیر سعی کرده ایم با آزادی بیشتری بازی کنیم. ما یک واحد دفاعی درخشان داریم که در آن می توانیم خودمان را نشان دهیم.
لیگ برتر اکنون چقدر قدرتمند است؟

تیم های زیادی قوی شده اند و وقتی به کیفیت بازی ها نگاه می کنید، می بینید که هر فصل نسبت به فصل قبل بهتر می شود. تمام کاری که ما می توانیم انجام دهیم، این است که روی خودمان تمرکز کنیم و اگر در تمرینات سخت تلاش کنیم و برای کسب موفقیت جاه طلب بمانیم، مطمئن هستیم که می توانیم جام های بیشتری ببریم.
محمد صلاح شانس اصلی فتح توپ طلاست؟

محمد صلاح فوق العاده است اما بازیکنان درخشانی هم در تیم ما وجود دارند. جورجینیو تقریباً هر چیزی را که برای کسب توپ طلا لازم است، کسب کرده و انگولو کانته نیز فوق العاده است.
ما به عنوان یک تیم خوب گل می زنیم. سرمربی مشتاق است و به ما همیشه می گوید که با هم حمله و با هم دفاع کنیم. در نتیجه او از مدافعان می خواهد که گل بزنند و از مهاجمان می خواهد که در دفاع به تیم کمک کنند. به همین دلیل است که ما تیم موفقی هستیم. ما در هر مسابقه پا به زمین می گذاریم، تشنه گلزنی هستیم. ما از بردهای 1-0 و 2-0 راضی نیستیم. من زیر نظر این سرمربی چیزهای زیادی در مورد جایگیری و قرار گرفتن در موقعیتی که در آن می توانید گل های بیشتری بزنید، یاد گرفته ام. در بازی مقابل نیوکاسل من گلی نزدم و بخش کوچکی از وجود من بود که از این موضوع ناامید شده بود. اما ریس جیمز از سوی دیگر، بیش از یک گل زد و من برای او خوشحالم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.