دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

ابطال انتخابات بدنسازی منتفی شد

ابطال انتخابات بدنسازی منتفی شد

با اعلام رضایت از سوی شاکی پرونده، موضوع ابطال انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام منتفی شد.

به گزارش ایران ورزشی، در حالی که چندی پیش موضوع ابطال انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به دلیل شکایت کاوه درودی به عنوان یکی از کاندیداها مطرح شده بود، با اعلام رضایت وی، این پرونده مختومه شد.

درودی با طرح شکایت علیه وزارت ورزش و جوانان در دولت قبل اعتقاد داشت به خاطر رای رییس هیات اصفهان که خود یکی از کاندیداهای ریاست بود، در انتخابات دی ماه سال 99 تخلف رخ داده است.

در نهایت و بعد از گذشت مدتی و با توجه به اینکه کاوه درودی به عنوان شاکی پرونده کتبا رضایت خود را اعلام کرده، این پرونده مختومه شد.

بدین ترتیب ابطال انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام منتفی شده و عبدالمهدی نصیرزاده که حدود 10 ماه است با رای مجمع بر مسند ریاست نشسته، می‌تواند به کار خود در این فدراسیون ادامه دهد.

کاوه درودی، دبیر اسبق فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با تایید این خبر گفت: شکایت بنده مربوط به وزارت ورزش در دولت قبل بود، اما بعد از روی کار آمدن دکتر سجادی و نگاه مثبت ایشان تصمیم گرفتم از شکایتم صرف نظر کنم. همچنین فدراسیون بدنسازی با ریاست نصیرزاده مسیر خوبی را در پیش گرفته و برای اینکه آرامش و تمرکز فدراسیون برهم نخورد، رضایت خودم را اعلام کردم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.