دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

یوونتوس 4 - زنیت 2|شاهزاده‌ی آرژانتینی بالاتر از پلاتینی

یوونتوس 4 - زنیت 2|شاهزاده‌ی آرژانتینی بالاتر از پلاتینی

یوونتوس در شبی که احتمالا بهترین بازی فصلش را داشت و حملات زیادی ترتیب داد، زنیت را با شکست بدرقه کرد؛ سردار آزمون هم در پایان بازی موفق به گلزنی شد اما گلش تاثیری نداشت

ایران ورزشی - یوونتوس هر چه قدر که در سری آ بد کار کرده، در عوض در لیگ قهرمانان اروپا حداقل تا این جای کار کم نقص ظاهر شده است. شوک الگری جواب داد و بیانکونری در شبی که حملات زیاد و پرشماری ترتیب داد، توانست با درخشش پائولو دیبالا و فدریکو کیه زا، زنیت را با شکستی تلخ مواجه کند. سردار آزمون هم در پایان بازی توانست دروازه یووه را فرو بریزد اما گل او نتوانست دردی را از تیمش دوا کند. یوونتوس با این پیروزی 12 امتیازی شد و صعودش به دور حذفی را قطعی کرد. زنیت هم با سه امتیاز، تقریبا هیچ شانسی برای صعود ندارد.

یوونتوس 1-0 زنیت؛ پائولو دیبالا 11': کرنر ارسالی توسط فدریکو برناردسکی با ضربه سر ناقص دلیخت همراه شد که در برگشت پائولو دیبالا با یک ضربه چکشی زیبا از داخل محوطه جریمه، دروازه زنیت را باز کرد.

یوونتوس 1-1 زنیت؛ گل به خودی لئوناردو بونوچی 26': سانتر ارسالی کارافائف به درون محوطه جریمه یوونتوس با سر عجیب لئوناردو بونوچی همراه شد و توپ توسط بونوچی وارد دروازه خودی شد.

یوونتوس 2-1 زنیت؛ پائولو دیبالا 58': فدریکو کیه زا در حرکتی تند و تیز وارد محوطه جریمه زنیت شد اما کلودینیو پای او را زد و داور پنالتی گرفت. پائولو دیبالا ضربه اش به سمت راست و را خارج چارچوب زد اما به دلیل ورود بازیکنان زنیت به درون محوطه، داور دستور تکرار ضربه را داد. در ضربه تکرار، دیبالا بازهم سمت راست را هدف گرفت اما این بار ضربه اش گل شد.

یوونتوس 3-1 زنیت؛ فدریکو کیه زا 73': در یک ضدحمله، فدریکو برناردسکی متوجه فضای زیاد در دسترس فدریکو کیه زا شد و به او پاس داد. کیه زا هم پس از پیشروی با توپ به محوطه جریمه و یک سر توپ، دروازه زنیت را گشود.

یوونتوس 4-1 زنیت؛ آلوارو موراتا 82': پاس مورب رابیو با کمک اشتباه مدافع زنیت به پائولو دیبالا رسید؛ کاپیتان یووه هم توپ را برای آلوارو موراتا فرستاد تا این مهاجم اسپانیایی در مصاف تک به تک با دروازه بان موفق به گلزنی شود.

یوونتوس 4-2 زنیت؛ سردار آزمون 2+90': پاس بلند وندل با کنترل عالی ژیوبا همراه شد که در محوطه جریمه سردار آزمون با استفاده از فضای به وجود آمده در اثر غفلت روگانی، دروازه یوونتوس را باز کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.