چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

آندره آ رانوکیا: به بازیکنان جدید و جوان اینتر کمک می کنم؛ باید شریف تیراسپول را شکست دهیم

آندره آ رانوکیا: به بازیکنان جدید و جوان اینتر کمک می کنم؛ باید شریف تیراسپول را شکست دهیم

آندره آ رانوکیا، مدافع ایتالیایی اینتر معتقد است اینتر مسیر مهمی را طی کرده اما هنوز کارهای زیادی باید انجام شود.

به گزارش ایران ورزشی و  به نقل از اف سی اینتر نیوز، آندره آ رانوکیا که روز یکشنبه برای اولین بار از ابتدا در ترکیب اینتر قرار گرفت، به همراه اینزاگی در کنفرانس خبری پیش از دیدار با شریف تیراسپول حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود. از رانوکیا ابتدا در مورد تاثیر بازی کردن مقابل اودینزه سوال پرسیده شد:

خوشحالم که در بازی برابر اودینزه برنده شدیم و به پیروزی هایمان تداوم بخشیدیم. همیشه در تلاش هستم آمادگی خود را حفظ کنم و فردی باشم که برای خیر و صلاح تیم کار می کند و به بازیکنان جدید و جوان که به مشاوره نیاز دارند کمک می کند. ما اینجا هستیم تا در مورد لیگ قهرمانان اروپا صحبت کنیم و می توانم بگویم که فردا باید شریف را شکست دهیم.
نحوه آماده ماندن یک بازیکن که زیاد بازی نمی کند؟ سن و تجربه کمک می کند. وقتی جوانتر بودم بیشتر با مشکل مواجه می شدم، اما اکنون به پختگی و بلوغی رسیده ام که به من امکان می دهد زمانی که در ترکیب قرار می گیرم آماده باشم. علاوه بر این من به اندازه کافی خوش شانس هستم که بخشی از گروهی به شمار می روم که در آن همه به یکدیگر کمک می کنند و به هم انگیزه می دهند. این موضوع کمک کننده و امتیازی مهم است و خوش شانسم که با چنین بازیکنانی تمرین می کنم.
تفاوت اینتر نسبت به دو سال قبل؟ پایه تیم بسیار محکم است، ما مسیر مهمی را طی کرده ایم و امسال بچه های با استعدادی آمده اند که می خواهند به تیم کمک کنند. مربی نیز تفکرات خود را به ما منتقل کرده و در تلاش هستیم به شکل مثبتی آن را نشان دهیم. هنوز مسیری طولانی در پیش است و ما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم، اما مهم این است که بتوانیم تمریناتی که در طول هفته انجام می دهیم را در زمین پیاده سازی کنیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.