سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

سیمونه اینزاگی: مسابقه سرنوشت سازی مقابل شریف تیراسپول داریم

سیمونه اینزاگی: مسابقه سرنوشت سازی مقابل شریف تیراسپول داریم

سیمونه اینزاگی، سرمربی ایتالیایی اینتر می گوید تیمش باید همچنان بدون دادن موقعیت به رقبا، در موقعیت سازی خوب عمل کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اف سی اینتر نیوز، اینزاگی قبل از دیدار اینتر با شریف تیراسپول اینگونه به صحبت پرداخته است:

واکنش خوب بازیکنان کمتر به بازی گرفته شده در دو بازی قبل؟ با عملکرد خوب خود مقابل تیم های امپولی و اودینزه، آن دو مسابقه را برای خود به دو بازی ساده تبدیل کردیم. در آن دو بازی مستحکم بودیم، اجازه ندادیم موقعیت های خاصی روی دروازه مان خلق شود و این فرصت را پیدا کردیم که از سیستم چرخشی استفاده کنیم. برای یک مربی بهترین چیز این است که ببیند تغییر دادن بازیکنان، ثبات تیمش در نتیجه گیری را دچار خلل نمی کند. شاگردانم خوب کار کرده اند و حالا باید نشان دهیم که در اروپا نیز تیم قدرتمندی هستیم.
تاثیر روانی پیروزی مقابل شریف در بازی رفت؟ بازی رفت مقابل شریف تعیین کننده بود همانگونه که بازی فردا اهمیت زیادی دارد. مسابقه تعیین کننده و سرنوشت سازی در انتظار ما است و از ابتدا می دانستیم که باید در هر دو بازی مقابل شریف امتیازات لازم را کسب کنیم. ما اهمیت این بازی را می دانیم و روی مسابقه فردا تمرکز کرده ایم. یکشنبه یک مسابقه مهم خواهیم داشت (مقابل میلان) و می دانیم که این مسابقه چه اهمیتی برای باشگاه و طرفداران دارد اما اکنون من و کل اعضای تیم فقط به شریف فکر می کنیم. ما در بازی رفت با احترام زیادی با آنها روبرو شدیم و فوتبالی عالی بازی کردیم. در آن بازی پتانسیل شریف و تصادفی نبودن پیروزیهایش مقابل تیم های رئال مادرید و شاختار را دیدیم. باید در مقابل حریفی که قدرت بالایی در ضد حملات دارد تمرکز کنیم، بنابراین لازم است که در حمله خوب باشیم و همیشه تعادل را حفظ کنیم.
تمرین در شهر میلان به جای تمرین در تیراسپول؟ ما ترجیح دادیم در کمپ خود در آپیانو جنتیله بمانیم و پس از انجام تمرین در ایتالیا ناهار بخوریم. سپس برای دیدن این استادیوم آمدیم و دیدیم که امکانات خوبی در اینجا وجود دارد. به شما تبریک می گوییم زیرا کیفیت زمین عالی است.

بی رحم تر شدن در مقابل دروازه رقبا؟ ما بهترین خط حمله در سری آ هستیم، دوست داریم از عقب زمین بازیسازی کنیم و گل بزنیم. حتی در مقابل اودینزه هم کار آسان نبود اما موقعیت های زیادی خلق کردیم. باید مثل دو بازی گذشته بدون از دست دادن تعادل در موقعیت سازی خوب عمل کنیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.