دوشنبه، ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

https://inn.ir

کارواخال: آلابا یک رهبر است و دفاع ما را قوی تر کرده؛ رئال مادرید توانایی غلبه بر هر تیمی را دارد

رئال مادرید از هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه شب میزبان شاختار دونتسک است. بازی رفت دو تیم در اوکراین 5-0 به سود مادریدی ها تمام شده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، دنی کارواخال، دفاع راست اسپانیایی رئال مادرید پیش از بازی گفت:

ما در سطح منچسترسیتی و بایرن مونیخ هستیم. رئال مادرید توانایی غلبه بر هر تیمی در دنیا را دارد، اما اگر دیگران نمی خواهند ما را مدعی بدانند، مشکل آنهاست و برای ما بهتر است که چنین فشاری را احساس نکنیم. ما هر بازی را به چشم یک فینال حذفی می بینیم و روی صدرنشینی در گروه متمرکز هستیم و می خواهیم در لالیگا سه امتیاز بازی ها را جمع کنیم تا ببینیم که ما را به کجا می رساند.
باید ببینیم که حریفمان چه رویکری در پیش می گیرد. تیم های میهمان معمولاً عقب می نشینند اما با توجه به اینکه شاختار در این گروه نیاز به امتیاز دارد، فکر نمی کنم محتاطانه بازی کنند. تصور می کنم که شاهد یک بازی هجومی خواهیم بود. باید توپ را از آنها بگیریم و آنها را در نیمه زمین خودی تحت فشار قرار دهیم تا به پیروزی برسیم.
ما تازه در ابتدای ماه نوامبر هستیم و هنوز با بهترین فرم خود فاصله داریم چون سرمربی جدیدی روی کار آمده و بازیکنان جدیدی هم اضافه شده اند. به تدریج به آنجا می رسیم و جزئیات کوچک را اصلاح می کنیم و کارها را به درستی انجام می دهیم تا مطمئن شویم که تیم به اندازه ای که باید، قدرتمند است.

جا افتادن داوید آلابا؟ از وقتی که او آمده، فکر می کنم نشان داده که چه بازیکن و شخص فوق العاده ای است. ما درون و بیرون زمین رابطه خوبی داریم. او یک رهبر است و هرکس که بازی های ما را تماشا کند می تواند این را ببیند. او خیلی خوب با لالیگا و شهر وفق پیدا کرده و عملکرد خوبی هم داشته است. او در عقب زمین ما را قوی تر کرده است.
خیلی دوست دارم تا به بهترین فرمم برگردم و برای این منظور سخت تلاش می کنم. دوباره در انجام بازی ها استمرار پیدا کرده ام و مربی به خوبی دقایق بازی من را مدیریت می کند. سعی می کنم با کمک جلسات تمرینی تمام سیلندرهایم را روشن کنم و الان تقریباً در آن مرحله هستم.
تیم ملی اسپانیا؟ احساس بسیار بسیار خوبی دارم، و سرمربی هم طی دو هفته اخیر کمی به من آرامش خاطر داده است. من 100% آماده رقابت هستم و خیلی دوست دارم که دوباره به تیم ملی برگردم و باعث افتخار است. باید سخت تلاش کنم و امیدوارم تا در لیست روز جمعه حضور داشته باشم و در این دو بازی مرحله مقدماتی جام جهانی به تیم ملی کمک کنم چرا که باید برای صعود و حضور در قطر تلاش کنیم. خیلی وقت است که از تیم ملی دور بوده ام.
دلیل مصدومیت های متعدد؟ سعی کرده ام نگاهی کلی به همه چیز داشته باشم؛ نحوه استراحتم، رژیم غذایی ام و تمریناتی که انجام می دهم. سعی می کنم تمام چیزهایی که ممکن است منجر به مصدومیتم شود را حذف کنم. ذهن شما همه چیز را کنترل می کند و پیچیده ترین بخش بدن است. سعی در پیدا کردن دلیل این روند بد مصدومیت ها بزرگترین دغدغه من بوده است. مطمئنم که با یک ذهنیت مثبت همه چیز درست خواهد شد.
بله، در رژیم غذایی کنونی من خبری از گلوتن و گندم و بیشتر سولاناس می خورم. کمی عجیب و سخت است، اما هر چیزی که برای من خوب باشد، خبر خوبی است، حتی اگر به معنی خوردن بروکلی در کل روز باشم.
تمجید از وینیسیوس
وینیسیوس به طرز شگفت انگیزی خوب کار می کند و با توجه به اینکه ماه دسامبر را در پیش داریم، که ماه سختی برای تیم خواهد بود، او می تواند به تیم کمک کند و اگر به تیم ملی برزیل ملحق نشود می تواند استراحت کرده و به ما انرژی مضاعفی بدهد.
بازگشت فرلاند مندی
مندی بازیکن و پسر فوق العاده ای است. بسیار پیشرفت کرده و یکی از مهم ترین بازیکنان تیم است. شور و اشتیاق و سرعت و قدرتش را دیده ایم. او چیزهای زیادی به تیم اضافه می کند.
رهبری رختکن تیم
اینجا 27 بازیکن داریم که شامل بازیکنان جوان هم می شود، و همگی مهم هستیم. این پیامی است که مربی به همه ما می دهد و از بقیه هم می شنویم. همه ما باید سهم خود را ادا کنیم و این تنها راز بالا بردن عناوین قهرمانی در پایان فصل است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.