چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

محمد ایهاتارن، بازیکن یوونتوس به دلیل افسردگی از فوتبال خداحافظی می کند

محمد ایهاتارن، بازیکن یوونتوس به دلیل افسردگی از فوتبال خداحافظی می کند

اوضاع زندگی محمد ایهاتارن، بازیکن 20 ساله یوونتوس اصلا خوب پیش نمی رود چرا که او دیگر انگیزه ای برای ادامه فوتبالش ندارد.

ایران ورزشی - محمد ایهاتارن، هافبک تهاجمی 20 ساله هلندی در تابستان با انتقالی 2 میلیون یورویی از آیندهوون به یوونتوس پیوست و بلافاصله به سمپدوریا قرض داده شد. ایهاتارن حتی یک ثانیه هم برای سمپدوریا بازی نکرده و به گفته پزشکان سمپدوریا، او 5 کیلو اضافه وزن دارد. حدود دو هفته پیش بود که گفته شد محمد ایهاتارن با ترک شهر جنوا، به اوترخت هلند محل زندگی خانواده اش برگشته و دو باشگاه یوونتوس و سمپدوریا هیچ خبری از او ندارند.

حالا وب سایت کالچو مرکاتو به نقل از رسانه های محلی اوترخت خبر داده محمد ایهاتارن می خواهد به علت افسردگی از فوتبال خداحافظی کند. محمد ایهاتارن در سال 2019، یعنی همان زمان که به تازگی در آیندهوون نامی برای خودش دست و پا کرده بود و نمایش هایش نوید ظهور یک ستاره جدید را می داد، پدرش را از دست داد. در فصل گذشته ایهاتارن به علت همین افسردگی نتوانست خیلی برای آیندهوون بازی کند و همین موضوع از ارزشش کاست.

ایهاتارن پس از انتقال قرضی به سمپدوریا گفته بود خوشحال است و می خواهد به دنیا نشان دهد که محمد ایهاتارن کیست. با وجود آن صحبت ها حالا خبر رسیده که او به علت افسردگی به طور جدی فرضیه بازنشستگی را بررسی می کند. سمپدوریا و یوونتوس هنوز در این خصوص موضعی رسمی نگرفته اند اما انتظار می رود به زودی هر دو باشگاه در خصوص داستان های محمد ایهاتارن، شفاف سازی داشته باشند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.