شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

کالابریا: دیدار مقابل پورتو آخرین فرصت ماست؛ هواداران یار دوازدهم ما هستند

کالابریا: دیدار مقابل پورتو آخرین فرصت ماست؛ هواداران یار دوازدهم ما هستند

داویده کالابریا، مدافع میلان با حضور در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل پورتو به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی میلان، روسونری در چهارمین بازی خود در لیگ قهرمانان فردا شب میزبان پورتو است. این تیم در سه دیدار آخر خود سه شکست به دست آورده و نیاز مبرمی به پیروزی در دیدار فردا دارد. داویده کالابریا که در سه دیدار قبلی تیمش در لیگ قهرمانان حاضر بوده در مورد دیدار فردا گفت:

کاملا آماده خواهیم بود. این آخرین شانس ما برای ماندن در لیگ قهرمانان است. به خودمان باور داریم. کیفیت لازم برای صعود را داریم. باید تا آخرین دقیقه به این موضوع باور داشته باشیم. اتفاقاتی در مسابقات لیگ قهرمانان افتاد که باعث حضور ما در قعر جدول گروه مان شد. فکر نمی کنم لیاقتمان حضور در قعر باشد. باید بهتر عمل کنیم و فردا در این باره تلاش خواهیم کرد. لیگ قهرمانان تورنمنتی است که در آن جزئیات اهمیت زیادی دارد. برخی از جزئیات بر خلاف میل ما پیش رفت و همین باعث شده در اینجای جدول باشیم. از این بابت ناراحت هستیم زیرا لیاقت مان بیشتر است. حرف بیشتری نمی ماند. فردا باید عملکرد بهتری نسبت به بازی قبل داشته باشیم. به نظرم تنها قدم اشتباهمان همین بود. بازی فردا اهمیت زیادی دارد و باید توانایی هایمان را نشان دهیم.
کالابریا در مورد تصمیمات جنجالی داوری در جریان دیدار با رم گفت:

چنین حوادثی همیشه در فوتبال وجود خواد داشت. هر کسی می تواند اشتباه کند و داورها هم در این دسته قرار می گیرند. باید قوی تر از هر چیزی باشید. فکر نمی کنم تصمیمات داوری به رم ضربه زده باشد. ما در زمین مسابقه بهتر بودیم و لایق برد محسوب می شدیم. 

مدافع میلان در مورد بازی در لیگ قهرمانان مقابل هواداران خودی گفت:

ارزش زیادی دارد. همیشه در رویای این اتفاق بودیم. برای رسیدن به اینجا تلاش زیادی کرده ام. امیدوارم فردا هواداران فراوانی برای حمایت از ما به ورزشگاه بیایند. آنها یار دوازدهم ما هستند و سن سیرو وقتی پر باشد، ورزشگاه فوق العاده ای می شود. امیدوارم هواداران را خوشحال کنیم و بازی خوبی داشته باشیم. 
کالابریا در پایان در مورد نقش پیولی در بازی خودش افزود:

او کمک زیادی به من کرد. در آغاز اندکی مشکل داشتیم اما بعد از آن کارهایی که او کرد نقشی اساسی داشت. موضوع اعتماد است. اعتماد و باور به کاری که انجام می دهید و بهره بردن از تمام توانتان در زمین مسابقه. اگر همه بازیکنان در یک جهت حرکت کنند، نتیجه مناسب به دست خواهد آمد. هیچوقت به مربی نمی گویم مرا کجا بازی دهد. به نظرم این کار مربی است و اگر لازم باشد می توانم در پست های مختلفی به تیم کمک کنم. قطعا بازی کردن دائمی در یک پست اتفاق مثبتی است. اعتماد به نفس پیدا می کنید و با هم تیمی های خود هماهنگ تر می شوید و این موضوع از نظر من اتفاق خوبی است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.