شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

حمایت مس رفسنجان از محمد انصاری با وجود مصدومیت

حمایت مس رفسنجان از محمد انصاری با وجود مصدومیت

گفته می شود مدیران مس رفنسجان حاضرند در صورت لزوم محمد انصاری را برای درمان به قطر یا آلمان بفرستند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایسنا، محمد انصاری، مدافع مس رفسنجان در جریان دیدار هفته نخست تیمش مقابل سپاهان از ناحیه زانو با مصدومیت شدیدی روبه‌رو شد. این بازیکن پس از این مصدومیت منتظر ماند تا با رفع ورم زانویش، MRI بدهد و شدت مصدومیتش مشخص شود اما به احتمال زیاد انصاری با سومین پارگی رباط صلیبی در دوران بازی‌اش مواجه شده باشد.

با این حال باشگاه مس رفسنجان حتی با وجود این که محمد انصاری در هفته نخست لیگ با مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی مواجه شد، پشت مدافع تیمش را خالی نکرده و حمایت‌های لازم را از او انجام می‌دهد.

بر این اساس باشگاه مس رفسنجان علاوه بر پرداخت حقوق، به انصاری اعلام کرده که نگرانی‌ای از بابت هزینه‌های درمانی نداشته باشد و مدیران این باشگاه در صورت لزوم حتی حاضر هستند مدافع مصدوم‌شان را برای درمان به قطر یا آلمان بفرستند.

البته پارگی رباط برای محمد انصاری علاوه بر ناراحتی‌ای که به خودی خود برای یک ورزشکار دارد، تداعی‌کننده خاطرات بدی است. اولین پارگی رباط صلیبی این بازیکن شاید تلخ‌ترین آن‌ها باشد، جایی که انصاری در فینال لیگ قهرمانان آسیای ۲۰۱۸ با مصدومیت مواجه شد.

اتفاق عجیب اما حمایت نکردن مدیران پرسپولیس از مدافع تیم‌شان بود و این بازیکن مجبور شد تمام هزینه‌های دوره درمانی‌اش را خودش بدهد. انصاری بعدها به زحمت توانست این هزینه درمان را از باشگاهش بگیرد. البته این تمام ماجرا نبود چرا که باشگاه پرسپولیس در پایان آن فصل با انصاری تسویه حساب‌های مربوط به دستمزدش را انجام نداد.

دومین پارگی رباط صلیبی محمد انصاری هم در تمرین پرسپولیس رخ داد که اتفاقاتی مشابه مرتبه اول برای این بازیکن تکرار شد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.