سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

بارسلونا و السد هنوز به توافق نرسیده اند

بارسلونا و السد هنوز به توافق نرسیده اند

بارسلونا و السد به توافقی دست پیدا نکردند و مذاکرات فردا هم ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از موندو دپورتیوو و رادیو کاتالونیا، رافائل یوستی و متئو آلمانی (نائب رئیس و مدیر ورزشی بارسلونا) به قطر سفر کرده اند تا با جلب رضایت السد، ژاوی را به بارسلونا برگردانند. نمایندگان بارسلونا امروز ابتدا در استادیوم محل بازی السد و الدوحیل حضور یافتند و با نمایندگان خود ژاوی دیدار داشتند. پس از بازی، یوستی و آلمانی به رستورانی در دوحه رفتند و با سران باشگاه السد مذاکره کردند.

---

با این حال گزارش شده که نمایندگان بارسلونا در قطر، امروز دستاوردی در مذاکرات نداشتند. جلسه میان طرفین بدون رسیدن به توافق تمام شد اما مذاکرات فردا ادامه پیدا می کند. البته هیچکس هم در باشگاه انتظار نداشت که امروز توافقی با قطری ها صورت بگیرد. پیشنهاد نهایی بارسلونا در جلسه امروز آماده نبود و انتظار می رود فردا سران باشگاه قطری تصمیمشان را بگیرند. بارسلونا همچنان انتظار دارد که مشکل خاصی به وجود نیاید و البته که لاپورتا همچنان قرار نیست به دوحه برود. ریاست باشگاه بارسلونا با صراحت به نمایندگانش دستور داده که با ژاوی به بارسلونا برگردند.

در قرارداد ژاوی با السد قطر که چند ماه قبل تا سال 2023 تمدید شد، یک بند فسخ 5 میلیون یورویی وجود دارد که می تواند راهی برای خروج وی از دوحه باشد. البته که بارسلونا نمی خواهد آن را به صورت کامل پرداخت کند. احتمالی که وجود دارد این است: باشگاه کاتالانی بخشی پول به السد پرداخت می کند و توافق می شود که یک بازی دوستانه میان بارسلونا و السد قطر برگزار شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.