جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱

دیدیه دشان: انکونکو را زیر نظر داریم؛ ترجیح می دهم به نکات مثبت کیمپمبه توجه کنم

دیدیه دشان: انکونکو را زیر نظر داریم؛ ترجیح می دهم به نکات مثبت کیمپمبه توجه کنم

دیدیه دشان پس از اعلام کردن جدیدترین لیست تیم ملی فرانسه، در یک نشست خبری شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از RMC Sport، از انتقادات وارده به این لیست، می توان به غیبت کریستوفر انکونکو که فصل درخشانی را در لایپزیش سپری می کند اشاره کرد. دشان در این خصوص گفت:

انکونکو بازیکنی است که ما او را زیر نظر داریم. او می توانست در این لیست باشد. او عملکرد جالبی داشته است و شب گذشته هم این را نشان داد. کریستوفر اینجا نیست ولی یکی از نامزدهای اصلی اضافه شدن به تیم است. تنها می توانم او را به ادامه دادن همین روند تشویق کنم. من می خواستم برای مسابقات پیش رو، به لیستی که خوب کار کرده است پایبند بمانم.
اما به همان اندازه که غیبت انکونکو در لیست فرانسه عجیب به نظر می رسد، حضور پرنسل کیمپمبه در آن جای تعجب دارد. دشان در این رابطه تصریح کرد:

این طور نیست که پرسنل همه چیز را خوب انجام بدهد. او یکی از آن بازیکنانی است که در تمامی بازی ها به میدان می رود. شاید فشاری که به او وارد می شود مقداری بیش از حد است. وقتی در پاری سن ژرمن هستید، باید در تمامی بازی ها برنده شوید. به همین دلیل پوچتینو از ترکیبی استفاده می کند که به نتیجه گرفتن تیم منجر شود. کیمپمبه در برخی از دوره ها چندان خوب کار نمی کند. او می داند که بابت پنالتی روز گذشته مسئول است. ولی در عین حال برخی امورات را خیلی خوب انجام می دهد. مثل تمامی بازیکنان، او هم جا برای پیشرفت دارد... من به موارد مثبت توجه می کنم که از موارد منفی اهمیت بیشتری دارند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.