یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

آمدن به میلان بهترین گزینه برای من بود

ژیرو: ما میلان هستیم و 7 امتیاز از اینتری ها بیشتر داریم

ژیرو: ما میلان هستیم و 7 امتیاز از اینتری ها بیشتر داریم

اولیویه ژیرو می گوید میلانی ها توانایی شکست دادن اینتر و در نهایت قهرمانی در سری آ را دارند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، در جریان مسابقات این هفته سری آ ایتالیا، دو تیم همشهری میلان و اینتر در دیداری حساس مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. به همین مناسبت نشریه ایتالیایی گاتزتا گفتگویی با اولیویه ژیرو مهاجم فرانسوی تیم میلان داشته است. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

تقابل با اینتر
شهرآورد مسابقه ای مهم است زیرا این که باعث شویم اینتر 10 امتیاز کمتر از ما داشته باشد، اتفاق بدی نخواهد بود. می توانیم بگوییم دیداری مهم است اما حیاتی نیست. ما سلاح لازم برای بردن این مسابقه را در اختیار داریم. حریف ما هم بسیار قدرتمند است اما اگر به آن شکل که می توانیم بازی کنیم، توانایی برد داریم. ما میلان هستیم و 7 امتیاز از اینتری ها بیشتر داریم. این موضوع حتما معنایی دارد. باید اعتماد به نفس زیادی به خودمان داشته باشیم.
احترام به حریف
  احترام گذاشتن به حریف به این معنی نیست که از آنها بترسیم. از کدام بازیکنشان بیشتر می ترسم؟ لائوتارو مارتینز مهاجمی خطرناک است اما اینتر بازیکنان با کیفیت زیادی دارد و تیم آنها بسیار خوب است. با این وجود تقدیرمان در دست خودمان است. اگر بتوانیم کاری که می خواهیم را انجام دهیم، توانایی برنده شدن داریم.
آمدن به میلان
در دوران حرفه ای یک فوتبالیست و در زندگی لحظاتی وجود دارد که باید کار درست را انجام دهید. آمدن به میلان بهترین گزینه برای من بود. من و خانواده ام دوران خوبی را در میلان سپری می کنیم. مردم این شهر مهربان هستند و علاقه زیادی به فوتبال دارند. وقت آزاد زیادی ندارم و با وجود 4 فرزند، پدری بسیار مشغول به حساب می آیم. باید یک پسرم را به تمرین فوتبال ببرم و دخترم را به تمرین سوارکاری و... از زندگی در میلان لذت می بریم و گاهی دوستان و اقوام برای دیدن ما می آیند. از کلیسای بزرگ میلان دیدن کردیم که بسیار زیبا بود.

حضور در کنار ابراهیموویچ
  او شخصیت جالبی دارد. دوست دارم بیشتر در مورد زندگی اش بدانم.  رابطه ام با او چطور است؟ معمولی. درست مثل رابطه ام با سایر هم تیمی هایم. زلاتان شخصی دلنشین است و در رختکن تیم به سایرین کمک می کند. با هم تیمی هایش حرف می زند و حرفه ای گری فوق العاده ای دارد. گاهی اوقات صحبت های خوبی با هم انجام می دهیم. شاید او بیرون از زمین متفاوت به نظر می رسد اما در تمرین با هم تیمی هایش که هر روز او را می بینند، متفاوت نیست. می توانیم در کنار هم به میدان برویم. در حال حاضر پیولی ترجیح داده است تصمیمات دیگری بگیرد اما امیدوارم بتوانم در آینده بیشتر در کنار زلاتان بازی کنم.
قهرمانی در سری آ
  چرا نباید به قهرمانی در سری آ باور داشته باشم؟ عملکرد بسیار خوبی در سری آ داشته ایم. فوتبال خوبی بازی می کنیم و گزینه های زیادی در دسترس داریم. تیمی جوان هستیم که دارد به سرعت رشد می کند. از کیفیت لیائو خبر داشتم اما دیدن کیفیت او از نزدیک باورنکردنی بود. تونالی را نمی شناختم و کیفیت او مرا تحت تاثیر قرار دارد و بازیکنانی نظیر دنیل مالدینی داریم که در زمانی کوتاه تبدیل به بازیکنی بزرگ خواهد شد.
آینده حرفه ای
  آینده من؟ زلاتان مثال خوبی است. حضور دراز مدت او در فوتبال تعجب آور است. حتی برای من که میزان حرفه ای گری او را از نزدیک می بینم. اگر بدنم دچار مشکلی نشود و برای فوتبال بازی کردن دلیل داشته باشم، می توانم برای مدت زمانی طولانی بازی کنم. به نظرم می توانم در سطحی مشخص برای چند سال دیگر بازی کنم.
پیولی
  پیولی انرژی مثبتی را به تیمش داده است و کار او محدود به این نیست. او رابطه نزدیکی با بازیکنان دارد و حرفی برای گفتن داشته باشد، حرفش را می زند. از نظر تاکتیکی او بسیار عالی است. می داند چطور تیمش را مطابق حریفانش بچیند. البته باید زبان انگلیسی و فرانسه اش را بهتر کند. شوخی می کنم. فرانسوی او خوب است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.