یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

لوئیز انریکه: کارواخال اگر مصدوم نبود، همیشه به تیم ملی دعوت می شد؛ مراقب آنسو فاتی خواهیم بود

لوئیز انریکه: کارواخال اگر مصدوم نبود، همیشه به تیم ملی دعوت می شد؛ مراقب آنسو فاتی خواهیم بود

لوئیز انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا پس از اعلام لیست این تیم برای بازی های ملی ماه نوامبر، در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد این لیست، حضور ژاوی در بارسلونا و سایر مسائل صحبت کرد.

 به گزارش ایران وزرشی و به نقل از موندو دپورتیوو، لوئیز انریکه در این کنفرانس خبری گفت:

کارواخال اگر مصدوم نبود، همیشه دعوت می شد. خوشحالم که دوباره او را در این سطح در اختیار داریم. ما نسبت به بازیکنانی که مصدوم بوده اند و تازه ریکاوری کرده اند، بسیار محتاط خواهیم بود. ما ریسک نخواهیم کرد، ما مراقب آن ها و به خصوص آنسو فاتی خواهیم بود. طبیعی است که فاتی صد درصد نیست و کاملاً به فرم خوبش بازنگشته است. ما ارزیابی خواهیم کرد که او چگونه می تواند به ما کمک کند. فران تورس و مصدومیت در تیم ملی؟ من هرگز بازیکنی را دعوت نمی کنم تا روی او ریسک کنم. شواهد پزشکی ای وجود داشت که بیان کننده این بود که او می تواند بازی کند. از منچسترسیتی و سرمربی آن ها عذرخواهی می کنم. من پیش از دیدار فینال مقابل فرانسه، با تورس صحبت کردم.
بازی مقابل یونان و سوئد نسبت به لیگ ملت های اروپا که در آن بر سر یک جام بازی می کردیم، فشار بیشتری روی من نمی گذارد. تمدید قرارداد؟ تا بعد از جام جهانی، در این مورد چیزی عمومی نخواهد شد. من علاقه ای به آینده ندارم و فقط به حال توجه می کنم. من می خواهم از این تمرکز و شرایط لذت ببرم. من اینجا بسیار راحتم و این را همیشه گفته ام. VAR؟ من آن را دوست دارم. به من اطمینان خاطر می دهد. این بدان معنا نیست که دیگر خطا و اشتباهی در کار نخواهد بود. این امکان تفسیر را افزایش می دهد.
لوئیز انریکه در پاسخ به این که آیا کسانی که به خاطر دعوت نکردن راموس از او انتقاد می کردند، عذرخواهی کرده اند یا خیر، گفت:

نیازی نیست کسی از من عذرخواهی کند.

این سرمربی که خود سابقه حضور در بارسلونا را نیز دارد، در پایان در مورد حضور ژاوی در بارسلونا گفت:

من در رختکن تیم های بارسلونا، اسپورتینگ، رئال مادرید و ... بوده ام. به عنوان یک سرمربی نیز در رختکن تیم های زیادی بوده ام اما در این مورد به طور خاص، ژاوی خیلی بیشتر از من بوده است. امیدوارم همه چیز برای او خیلی خوب پیش برود و بتواند با باشگاهی به بزرگی بارسا به چیزهای زیادی دست یابد. وضعیت بارسلونا؟ من فقط می توانم چیزی را که اینجا اتفاق می افتد، آنالیز و بررسی کنم. ما اینجا این ایده مشخص را داریم که این تیم یک تیم ملی نیست، بلکه تیمی است که نماینده یک کشور است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.