یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

حمیداوی: دهم شویم، تیم را به استان هبه می‌ کنم؛ خراسانی نیستم اما گذشته را فراموش کردید؟

حمیداوی: دهم شویم، تیم را به استان هبه می‌ کنم؛ خراسانی نیستم اما گذشته را فراموش کردید؟

مالک باشگاه پدیده خراسان به شدت از رئیس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی انتقاد کرد و او را شایسته این سمت ندانست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم، فرهاد حمیداوی درباره شکست 2 بر صفر پدیده خراسان مقابل هوادار اظهار داشت:

منظور شما تیم شهر خودروست؟ من تیم پدیده را نمی‌شناسم و AFC و فیفا، ما را به نام شهر خودرو می‌شناسد، اما فکر می‌کنم هیئت فوتبال مشهد مجموعه‌ای فراتر از این دو نهاد است. اگر تیم بچه من است، من باید اسمش را انتخاب کنم یا احسان اصولی (رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی)؟ او خیلی به این موضوع علاقه‌مند است و دشمنی میان هیئت فوتبال و مدیریت باشگاه، سبب این اتفاقات می‌شود.
وی در ادامه انتقاداتش از عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت:

از اصولی، طهمورث حیدری (رئیس کمیته استان‌های فدراسیون فوتبال) و بادامکی می‌خواهم دست بردارند. آنها می‌گفتند باشگاه واگذار می‌شود، اما یک نفر دست در جیبش نکرد. ما چیزی در جایی ننوشتیم و فردا کاغذی از دادستانی نگیرید! هیئت فوتبال یک استان را معرفی کنید که مدیران آن، به اندازه اصولی و مدیران هیئت فوتبال خراسان رضوی صحبت کند. پژمانفر نماینده مشهد در مجلس است و باید نگران باشد.

مالک باشگاه پدیده درخصوص غیبت خود در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان تصریح کرد:

من به بیمارستان رفته بودم و یک سکته رد کردم. من فوتبالی نیستم،‌ اما کاسه داغ‌تر از آش می‌شوند و درباره رنگ پیراهن، مربی تیم و مبلغ قرارداد صحبت می‌کنند. وقتی یک تیم داوری به استانی می‌رود، کل هزینه او با تیم میزبان است. مگر می‌شود هتلی که برای داور بازی می‌گیرم، آب معدنی نداشته باشم؟ تیم من شکست خورده و دل من خون است. آیا مدیران باشگاه به اندازه مسئولان هیئت فوتبال مصاحبه می‌کنند؟ هر چیزی حدی دارد.
حمیداوی با انتقاد شدید از رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی خاطرنشان کرد:

ما هم باید بگوییم اصولی در تهران زندگی می‌کند و صلاحیت ریاست هیئت فوتبال خراسان رضوی را ندارد؟ با بچه‌های ما از ساعت 8 صبح جلسه گذاشتند و گفتند تیم را واگذار کنید. ما نمی‌خواهیم تیم را واگذار کنیم؛ به چه کسی بگوییم؟ یک نفر به ما کمک کند.
وی از مکاتبه خود با فدراسیون جهانی فوتبال خبر داد و بیان کرد:

جهت اطلاع اصولی باید بگویم که روز گذشته (پنجشنبه) نامه‌ای به فیفا نوشتم که از هیئت فوتبال به ما فشار می‌آورند. به ما می‌گویند باید ماده پنج بیاوریم، اما مگر به ما می‌دهند؟ چطور زمانی که به لیگ قهرمانان آسیا رسیدیم، خوب بودیم و به تیم ما می‌گفتند شهر خودرو؛ حالا شده پدیده؟ اگر من و مجموعه من مالک تیم هستند، دوست دارند خودشان نام تیم را انتخاب کنند.
مالک باشگاه پدیده در خصوص پرداخت بدهی استفان کوزین، مربی خارجی این تیم عنوان کرد:

این بدهی پرداخت شده است و وکیلش نیز در مصاحبه‌ای به آن اشاره کرد. اخلاق ما این است که اگر یک نفر درِ خانه ما را بزند و بگوید خوراکی ندارد، ما به جای دست گرفتن میکروفن و در خیابان راه افتادن، او را به خانه خود می‌بریم و نان خشک‌مان را نصف کنیم. به همه خراسانی‌ها می‌گویم اگر در تلویزیون بگویند تیم آب معدنی ندارد، آبروی استان را برده‌اند. من خراسانی نیستم، اما نوکر امام رضا (ع) هستم. مگر گذشته را فراموش کرده‌اید؟
«من و مجموعه‌ام روبروی هیئت فوتبال کم آوردیم و آنها می‌خواهند همین‌گونه ادامه بدهند.»، حمیداوی ضمن بیان این جمله اظهار داشت:

ما که نخواهیم رفت و فقط تیم، استان و جوانان ضربه خواهند خورد. از پژمانفر، آذری، کریمی قدوسی و استاندار خواهش می‌کنم که به این موضوع ورود کنند. تیم را رها کنید و اجازه بدهید به کارش ادامه بدهد.
وی در ادامه تصریح کرد:

مربی از استان می‌گذارم، می‌گویند چرا مربی از استان انتخاب می کنید؛ از بیرون استان نیز مربی می‌گذارم، باز هم می گویند چرا از بیرون مربی انتخاب شده است. حکایت ما، حکایت پیرمرد و نوه‌اش شده است که وقتی پیرمردی می‌نشست به او می‌گفتند خجالت بکش؛ وقتی نوه خود را هم می‌شست می‌گفتند خجالت بکش. از هیئت فوتبال خراسان رضوی خواهش و تمنا می‌کنم که چهار، پنج هفته به تیم کاری نداشته باشند تا تیم نتیجه بگیرد.
مالک باشگاه پدیده خراسان درخصوص بقا یا سقوط تیم فوتبال این باشگاه در لیگ برتر گفت:

تیم صد درصد در لیگ می‌ماند. شش ماه تیم را گرفتم که به لطف خدا و زحمات گل‌محمدی و بازیکنان، در آن مقطع چهارم لیگ برتر شدیم. سال بعد ششم شدیم و سال سوم من نبودم. آقای اصولی خیلی دوست دارد مردم بدانند کجا هستم که همه مردم این موضوع را می‌دانند. سالی که تیم را به زور و با مدرک‌سازی گرفتند، تیم نهم شد. به مردم استان خراسان قول می‌دهم اگر تیم امسال دهم شود، تیم را به استان هبه خواهم کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.