پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

خواکین کوریا: بدون ترس پا به شهرآورد میلان می گذاریم؛ فکر نمی کنیم میلانی ها از ما برتر هستند

خواکین کوریا: بدون ترس پا به شهرآورد میلان می گذاریم؛ فکر نمی کنیم میلانی ها از ما برتر هستند

خواکین کوریا معتقد است برتری امتیازی میلان باعث نمی شود این تیم برتر از اینتر باشد و او و یارانش بدون ترس مقابل روسونری صف آرایی خواهند کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، در مهم ترین مسابقه این هفته سری آ ایتالیا میلان و اینتر فردا مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. در آستانه شهرآورد میلان، خواکین کوریا، مهاجم آرژانتینی باشگاه اینتر در مورد این دیدار با نشریه ایتالیایی گاتزتا صحبت کرده است. گفتگوی این بازیکن را در ادامه می خوانید:

شهرآورد میلان
هنوز در ابتدای فصل هستیم اما قطعا می توانید حس کنید که این دیدار، تقابلی ویژه است. از آن دست مسابقاتی که می تواند یک فصل را عوض کند. هواداران نراتزوری از ما خواهان هیجان هستند و می خواهیم این خواسته آنها را برآورده کنیم.
فاصله 10 امتیازی با میلان در صورت باخت
انجام این جور محاسبات آن هم قبل از برگزاری مسابقه کار اشتباهی است. نباید به ریسک و خطر باخت فکر کنیم. به جای آن باید به شکلی دیگر به این اتفاق نگاه کنیم و به فکر این باشیم که کم کردن فاصله مان با میلان به 4 امتیاز چقدر با اهمیت است. با پیروزی مقابل میلان همه چیز می تواند عوض شود. این پیروزی یک پیام خواهد داشت و به این معنی است که ما هنوز مدعی هستیم اما در حال حاضر لازم نیست به این مسائل فکر کنیم.
شروع فوق العاده میلان
آنها این فصل مرتکب هیچ اشتباهی نشده اند و این برایشان خوب است. ما چند باری دچار اشتباه شدیم و برخی مسائل مطابق خواسته ما پیش نرفت و امتیازات مهمی را از دست دادیم. با این وجود گلایه ای نداریم زیرا در لیگ قدرتمندی بازی می کنیم و حالا زمان مناسبی است که کیفیت تیم مان را نشان دهیم. قطعا هیچکدام از ما فکر نمی کند چون میلان 7 امتیاز بیشتر از ما دارد از ما برتر است. این طرز فکر یک تیم بزرگ است و بدون ترس پا به شهرآورد میلان می گذاریم.
گلزنی مقابل میلان
گل های مهمی به میلان زده ام اما می خواهم گل های بیشتری به این تیم بزنم. مصدومیت های جزئی نمی گذاشت در اوج باشم و این مرا عصبانی می کرد اما در حال حاضر شرایط خوبی دارم و می توانم دقایق بیشتری به میدان بروم.
صحبت های اینزاگی بعد از باخت به لاتزیو
  او چیز خاصی به ما نگفت اما بعد از آن بازی طرز فکرمان اندکی عوض شد. امنیت بیشتری پیدا کردیم و حالا بیشتر بر بازی مسلط هستیم. چه در حمله و چه در دفاع. اگر بازی همیشگی مان را انجام دهیم شانس خوبی برای پیروزی داریم. اینزاگی همیشه خونسرد و مصمم است و کادر فنی خوبی دارد به همین خاطر معتقدم شرایط برایمان خوب پیش خواهد رفت و فقط باید صبور باشیم.

جنجال ها در بازی با لاتزیو
  در نهایت من آدم بد داستان شدم و درگیری هایی هم با لویئز فیلیپه داشتم اما بلافاصله دوباره با هم آشتی کردیم و او هنوز برایم مثل برادر است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.