چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

دی لورنتیس در مورد تمدید اینسینیه: اگر نخواهد بماند، مجبورش نمی کنیم

دی لورنتیس در مورد تمدید اینسینیه: اگر نخواهد بماند، مجبورش نمی کنیم

دی لورنتیس معتقد است مشکلی در مورد تمدید قرارداد اینسینیه وجود ندارد و این باشگاه هر تصمیمی که اینسینیه بگیرد را قبول خواهد کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، لورنتزو اینسینیه، کاپیتان باشگاه ناپولی در آخرین سال قراردادش با این تیم ایتالیایی قرار دارد و مذاکرات برای تمدید قرارداد او تا به حال بی نتیجه بوده است. حال اورلیو دی لورنتیس، مدیر عامل باشگاه ناپولی در مورد تمدید قرارداد این بازیکن صحبت کرده است. او با اشاره به این که در مورد تمدید اینسینیه خونسرد است و هر تصمیمی این بازیکن بگیرد را قبول خواهد کرد، گفت:

خونسرد هستیم. در این مورد صحبت کردیم. در زندگی ام چه در صنعت سینما و چه در فوتبال هیچوقت کسی را مجبور نکرده ام. این یعنی هر کس می تواند بهترین تصمیم را برای زندگی، حرفه و آینده اش بگیرد. اگر اینسینیه بخواهد بماند، با آغوشی باز از او استقبال می کنیم ولی اگر فکر می کند ماجراجویی اش در ناپل به پایان رسیده، او را مجبور به ماندن نمی کنیم. او اول باید در این مورد تصمیم بگیرد و سپس ما این تصمیم را قبول خواهیم کرد.
دی لورنتیس در مورد حضور ستاره های آفریقایی تیمش نظیر کولیبالی و اوسیمن در جام ملت های آفریقا در ماه ژانویه نیز گفت:

مشکلات زیادی در طول فصل ممکن است پیش بیاید اما در حال حاضر حتی بدون تعدادی از بازیکنان مان تیمی داریم که می تواند عملکرد خوبی داشته باشد. ما بازیکنان جانشین داریم. خوان ژسوس در بازی قبل در پستی که پست تخصصی او نیست عملکرد خوبی داشت. ما یک مربی خوب داریم که بسیار تاکتیک دان و مسئولیت پذیر است. از نظر من، مشکلی پیش نمی آید. اگر هواداران یار دوازدهم ما هستند، اسپالتی یار سیزدهم ماست. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.