سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

محمد طیبی: فراز کمالوند گفت کاری می کند فوتبالم تمام شود

محمد طیبی: فراز کمالوند گفت کاری می کند فوتبالم تمام شود

محمد طیبی از حضورش در نفت آبادان می گوید

به گزارش ایران ورزشی، محمد طیبی در مورد بازگشتش به نفت آبادان به تسنیم گفت:

من حتی زمانی که از این تیم جدا شدم پست خداحافظی نگذاشتم، چون این احساس را داشتم که دوباره بر می‌گردم. بعد از جدایی سیروس پورموسوی من هم تصمیم به رفتن گرفتم و در نهایت نفت مسجدسلیمان را انتخاب کردم، ولی اتفاقاتی رخ داد که در نهایت به صنعت نفت برگشتم و بابت این موضوع از عمق وجود خوشحالم.
وی درباره اختلاف‌هایی که با فراز کمالوند سرمربی نفت مسجدسلیمان پیدا کرد، گفت:

ما در تهران اردو داشتیم که تیم پدیده هم در هتلی که اقامت داشتیم، اردو زده بود. من در هتل رضا مهاجری را دیدم و به رسم ادب با او سلام و احوالپرسی کردم و دقایقی حرف زدیم که فراز کمالوند این صحنه را دیده و برایش این سوءتفاهم ایجاد شده بود که من می‌خواهم به پدیده بروم در حالی که اصلاً اینطور نبود و من فقط می‌خواستم با مهاجری سلام و احوالپرسی کنم. اگر قرار بود به پدیده بروم پس چرا با نفت مسجدسلیمان قرارداد امضا کردم؟

مدافع تیم فوتبال نفت آبادان ادامه داد:

کمالوند بعد از دیدن این صحنه به مدیران نفت مسجدسلیمان پیام داده و گفته بود من کاری می‌کنم تا فوتبال محمد طیبی تمام شود و حتی جالب است که خود این مربی چنین پیغامی را به من نشان داد. وقتی این پیام را دیدم واقعاً احساس بسیار بدی پیدا کردم و فکر می‌کنم بهترین تصمیم این بود که در نهایت جدا شوم. من هیچ وقت دنبال حاشیه نبودم و وقتی سرمربی سابق خودم را می‌بینم به رسم ادب باید سلام و احوالپرسی کنم و چیز دیگری در آن گفت‌وگو مطرح نشد که اینگونه برای فراز کمالوند سوءتفاهم ایجاد شود.
طیبی همچنین با اشاره به پیروزی صنعت نفت آبادان برابر نساجی مازندران خاطر نشان کرد:

خوشحالم که در اولین مسابقه‌ای که برای صنعت نفت به میدان رفتم برنده شدیم. تمام هدف ما این است که بهترین نتایج را بگیریم تا هواداران متعصب آبادانی را خوشحال کنیم. من واقعاً از صمیم قلب خوشحال هستم که به صنعت نفت برگشتم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.